X
Başkan Özcan Engellileri Yanlız Bırakmadı
336 okunma

Başkan Özcan Engellileri Yanlız Bırakmadı

ABONE OL
11 Mayıs 2023 00:43
Başkan Özcan Engellileri Yanlız Bırakmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“HAYAT STANDARTLARINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk koyma törenine katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende Nazilli Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Ali Köse, Nazilli Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Ünlü ve Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği Başkan Yardımcısı Cihan Gedik tarafından çelenkler Atatürk Anıtı’na sunuldu.

Dernek üyeleri tarafından ‘sevgi varsa engel yoktur” mesajının verildiği 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda konuşan Başkan Özcan; “Bu bir farkındalık günüdür. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden bu yana engelli hemşehrilerimizin sosyal ve ekonomik yaşamda daha fazla yer alması, günlük yaşamlarının kolaylaştırılması için çalıştık. Tüm projelerimizde engelli bireyleri göz önünde bulundurarak hareket ettik.

Şehrimizin dokunduğumuz her noktasında engellilerimizin hayat standartlarını yükseltmek için çalıştık Bu çalışmaları şehrimizin tamamına yaymak için var gücümüzle hizmet üretmeye devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi de bu önemli hafta vesilesiyle engelli bireylere karşı duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP