CHP Aydın İl Teşkilatı Nazilli’de Toplandı
593 okunma

CHP Aydın İl Teşkilatı Nazilli’de Toplandı

ABONE OL
19 Kasım 2022 00:03
CHP Aydın İl Teşkilatı Nazilli’de Toplandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde dayanışma yemeği düzenledi.

Düzenlenen etkinliğe başta CHP Aydın Milletvekilleri Süleyman Bülbül, Hüseyin Yıldız, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Kemal Güneri, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, CHP il ve ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

 

Yemeğin açılış konuşmasını yapan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin davete katılım gösteren tüm misafirlere teşekkür etti. Alptekin yaptığı konuşmasında iktidara yüklendi. İktidarı eleştiren Alptekin, son zamanlarda artan fiyatlarla ilgili AK Parti’ye yüklendi. Vatandaşın yaklaşan kış mevsimi öncesinde zor durumda kaldığını hatırlatan Alptekin, “Millet, “Yandım Allah!” diyor duymuyor musun Erdoğan? Kaşıkla verdiğin 3 kuruşluk maaş artışlarını kepçeyle geri alıyorsun milletin isyanını görmüyor musun Erdoğan? Bak açık seçik söylüyorum bu büyük Aziz millet; Senin ekonomi programı yüzünden yoksullaştı, fakirleşti, aç kaldı, açıkta kaldı. Millet benzin alamaz hale geldi. Gübreye yapılan zamlara bakın artık çiftçi tarlasına tuzluk ile gübre atacak hale geldi. ifadelerini kullandı.

 

ilçe Başkanı Alptekin konuşmasına şöyle devam etti; “Önümüzde bir genel seçim var. Bizler davamıza inanarak çalışmaya devam ediyoruz ve iktidarı elimizi uzatıp alacağız. Unutmayın borcumuz var. Ödememiz gereken bir borç. Bu cennet vatanı bize armağan eden Atamıza, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, Dumlupınar’da şehit ve gazi olanlara ödememiz gereken bir borcumuz var.” dedi.

 

Konuşma ardından yemeklerini yiyen partililer daha sonra eğlence programı ile doyasıya eğlendi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP