Halkdan aldığını halka veren başkan,
218 okunma

Halkdan aldığını halka veren başkan,

ABONE OL
15 Nisan 2022 19:15
Halkdan aldığını halka veren başkan,
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediyesinin ara tatil nedeniyle Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda çocuklarımıza tatil hediyesi için düzenlenen tiyatro etkinlikleri sona erdi. Son gün olmasına rağmen yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin tanınmış simalarından dizi film oyuncusu, sinema oyuncusu ve tiyatro sanatcısı Gülnihal Demir, Nuri Yiğit ve Zafer Kaya’nın yer aldığı müzikli danslı çocuk oyunu Arkadaşım Ben Geldim ve Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun en güzel örneklerinden olan Karagöz’ün Cehaleti son günündede yoğun ilgi ile izlendi.

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Sizlerle birlikte olmayı çok özlemişiz. Pandemiden dolayı birçok etkinliğimizi ertelemek zorunda kalmıştık. Geleceğimizin mimarı olan sizleri bu tür programlarla buluşturuyor olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Değerli oyuncularımıza da Nazilli’mize teşriflerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 3 gün boyunca salonumuz doluydu. Değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde yepyeni etkinliklerle halkımızı buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP