Karakuş’tan ortak akıl vurgusu 
204 okunma

Karakuş’tan ortak akıl vurgusu 

ABONE OL
27 Eylül 2022 14:47
Karakuş’tan ortak akıl vurgusu 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, göreve gelmeleri halinde Ticaret Odası’nı ortak akılla yöneteceklerini söyledi. Hesap verilebilir, şeffaf bir yönetim anlayışını ortaya koyacaklarını belirten Karakuş, “Nazilli Ticaret Odası’nı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz.” dedi.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde ziyaretlerini sürdürerek seçim çalışmalarına devam eden Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş’a, üyeler yoğun ilgi gösteriyor. Beyaz liste ile seçime girecek olan başkan adayı Karakuş, ziyaretlerde bir araya geldiği tüm üyelerin desteğini alıyor. Hazırladığı vizyon projelerle üyelerden tam not alan Karakuş, samimi, hoş görülü, beyefendi kişiliğiyle de üyelerin takdirini kazanıyor.

“BİZ HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ”

Üyelerin kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karakuş, “Hazırladığımız vizyon projelerimiz, üyelerimizde karşılık buluyor. Bu projelerimizle biz, hizmete talip olduğumuzu gösteriyoruz. Biz hizmet etmek için geliyoruz. Bizim başka bir amacımız yok. Göreve seçilmemiz halinde üyelerimize ve Nazilli’mize değer katacak birçok projeyi hayata geçireceğiz. Gözbebeğimiz olan odamızı ortak akılla yöneteceğiz. Hesap verilebilir, şeffaf bir yönetim anlayışını ortaya koyacağız. Nazilli Ticaret Odası’nı üyelerimizle birlikte yöneteceğiz. Söz veriyorum, bütün üyelerimiz “İyiki Nazilli Ticaret Odası Üyesiyim” diyene ve aidiyet duygusunu tüm üyelerimize hissettirene kadar mücadele edeceğiz. Aidatlarının her kuruşunun hesabını üyelerimize vereceğiz. Tüm harcamalarımız şeffaf olacak ve yayınlanacak!” diye konuştu.

“BİRLİKTE ÇALIŞMALAR ÜRETECEĞİZ”

Birlik ve beraberlik mesajları da veren Karakuş, “Nazilli’de tüm kurum ve kuruluşlarımız çok önemli ve çok kıymetli. Bu güzel ilçemiz için büyük emek harcıyorlar. Göreve seçilirsek esnaf odamızla, ticaret borsamızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte çalışmalar üreteceğiz. Tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde olacağız. İnşa edeceğimiz birlik ve beraberlik duygusuyla Nazilli’mizin menfaatlerini tüm platformlarda birlikte savunacağız. Nazilli’miz için ortak paydada buluşarak vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermenin çabası içerisinde olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP