Mehmet Köseoğlu Köşe Yazısı
598 okunma

Mehmet Köseoğlu Köşe Yazısı

ABONE OL
11 Ekim 2023 19:55
Mehmet Köseoğlu Köşe Yazısı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Herkes’e merhaba uzun zaman oldu NAZİLLİ artık uyuyanları uyandırma zaman’ının geldiği için başlıyorum. Yine yeniden BAM BAM BAMLAMAYA. İşte uzun zaman sonra ilk yazım sizlerle…

Nazilli’nin AL TAKKE VER KÜLAH MÜTEAHHİTLERİ… Geçmişleri siyasi zikzaklarla dolu Soner YELKOVAN adlı arkadaşa sadece şunu sormak istiyorum. Kendini MİLLİYETÇİ olarak lanse ettin her daim MHP’de politika yaptın. Haluk ALICIK zamanında taziye evleri, falan da yaptın.

Sonra Haluk ile aran açıldı. İYİ PARTİ oluşumunda siyasi ikbal gördün kendi açından ve bu parti’de eşin ile beraber yol yürüdün. Belediyeden yaptığın inşaatların projelerini A gösterip B yaptın.

Nasıl olsa kimse duymaz diyerek imar muhabbetiyle kat fazlaları yaptın yazının ekinde yer alan fotolarda da görüldüğü gibi zafer mahalle’sinde bu sitede yaptığın evlerin Zemin katlarında balkon yoktu. İnşaatı bitirdikten sonra bu zemin katlara balkon ekledin. Balkonsuz evi satacağın fiyattan daha fazlasını balkonlu olarak sattın. Zaten bu evleri satarken balkonlu diye sattığın aşikâr.

Bu nasıl MİLLİYETÇİLİK? Nasıl NAZİLLİ SEVDASI? Bu olsa olsa bu iyi duyguları kişisel ikbal uğruna pazarlamaktan ibarettir.

Şimdi NAZİLLİ BELEDİYESİ İMAR Bölümüne sesleniyorum bu hukuksuzluğa ve VANDALLIĞA nasıl bir tepki vereceksiniz? Ayrıca Nazillispor üzerinde de arkadan dolaşarak beslemeler aracılığıyla dedikodular üretmekten de vazgeçin.

Sırada 2019 seçimlerinden sonra Belediye başkan yardımcılığı koltuğuna oturan MUTSUZ arkadaş günümüzde nasıl bu kadar MUTLU hale geldi ona bakacağım.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP