“ Muhalefetin Vahim Durumda Olduğunun 5 Yaşındaki Çocuk Bile Farkında”
1394 okunma

“ Muhalefetin Vahim Durumda Olduğunun 5 Yaşındaki Çocuk Bile Farkında”

ABONE OL
28 Nisan 2023 17:24
“ Muhalefetin Vahim Durumda Olduğunun 5 Yaşındaki Çocuk Bile Farkında”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Aydın 28. Dönem Milletvekili Adayı Murat Gün’ün ziyaret ettiği esnaflar, “Muhalefetin durumunun ne kadar vahim olduğunun beş yaşındaki çocuk bile farkında, istikrarın devamı için Cumhurbaşkanımızın yanındayız” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Murat Gün, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Oğuz Kendirlioğlu ve AK Parti Efeler Kadın Kolları İlçe Başkanı Hümeyra Ege ile birlikte Efeler İlçesi Toptan Gıda Çarşısı İş Merkezi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaret programına ilk olarak AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı’nda başlayan Gün, burada biz bize konuşmak yerine sahada vatandaş ile birebir iletişim kurmanın her zaman daha etkili olduğunu vurguladı ve ziyaretlere geçti.

Toptan Gıda Çarşısı İş Merkezi’nde esnafların halini hatırını soran Gün, sorunlarını ileten vatandaşlara, bu sorunlara çözümler üretmek için çok çalışacaklarını belirtti. Ziyaret ettiği esnaflar Gün’e, “Milletvekilliğine çok yakışıyorsunuz” diyerek yanıt verdi. Gün’ün; “Millet İttifakı’nı nasıl buluyorsunuz, seçmene güven veriyor mu?“ sorusunu esnaf vatandaş; “Muhalefetin durumunun ne kadar vahim olduğunun beş yaşındaki çocuk bile farkında, istikrarın devamı için Cumhurbaşkanımızın yanındayız, desteğimiz sizinle” diyerek yanıtladı.

Program ziyareti esnasında seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Murat Gün, Milletvekili aday listesinde yedinci sırada olmasının hiçbir önemi olmadığını, bütün amacının ve çalışmalarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mecliste iyi bir temsil gücü oluşturması olduğunu belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP