Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Şahin Kaya’dan jet hızıyla yalanlama
375 okunma

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Şahin Kaya’dan jet hızıyla yalanlama

ABONE OL
18 Mayıs 2024 19:31
Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Şahin Kaya’dan jet hızıyla yalanlama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediyesi’nin tasarruf etmek için kulüpten desteğini çekmesinin ardından, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Şahin Kaya geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada belediye yönetimine tepki göstermiş ve kulübün ekonomik sorunlarının devam ettiğini ifade etmişti.

Saygın Yapı Didim Belediyespor’un Kulüp Başkanı Murat Küçüker, sözde Nazilli Belediyespor’u satın almak için görüşmelere başladığı iddiasıyla gündeme geldi.

Nazilli Belediyespor’un ekonomik sorunlarının ardından, sözde kulübün devredilmesi konusu Nazilli kamuoyunda dillendirilirken, kulübün devriyle ilgili ortaya asılsız bir iddia atıldı.

Saygın Yapı Didim Belediyespor Başkanı Murat Küçüker’in, Nazilli Belediyespor’u satın almak için kulüp yetkilileri ile görüşmelere başladığı, her iki tarafından anlaşması durumunda ise Küçüker’in kulübü satın alarak başına geçeceği, takımın yine Nazilli’de çalışmalarını yapacağı ve maçlara da Nazilli adıyla çıkacağı gündeme bomba gibi düştü.

Asılsız haberlerin ardından Kulüp Başkanı Şahin Kaya sosyal medya hesabından kendisini kamuoyunun önüne atmaya çalıştıklarını belirterek; “Son günlerde hakkımda Nazillispor’u satıyor devrediyor haberlerini, hangi kasıtla satılmış kalemlere yaptırdığınızı biliyorum. Belediyenin tavrını, uyguladığı mobingi ağzına almayanlar beni kamuoyunun önüne atmaya çalışıyor. Bu kadar baskıya yanlız bırakılmama rağmen, Şahin Kaya dimdik ayakta. Hala daha takımı ayakta tutmaya yeni sezonun planlamasını yapmaya çalışıyorum. Şansınızı fazla zorlamayın arkadaşlar bugünlerde geçer, kapımıza gelirsiniz.” ifadelerini kaydetti.

HABER: ARİFE ÇELİK

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP