Nazilli Devlet Hastanesi’ne yeni poliklinik kazandırıldı
191 okunma

Nazilli Devlet Hastanesi’ne yeni poliklinik kazandırıldı

ABONE OL
2 Ağustos 2023 17:29
Nazilli Devlet Hastanesi’ne yeni poliklinik kazandırıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Devlet Hastanesi’ne  sağlık hizmetleri çeşitliliğini arttırma kapsamında Dil ve Konuşma Terapi polikliniği açıldı.

Nazilli Devlet Hastanesi, gün geçtikçe sağlık hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.  Bu kapsamda açılan Dil ve Konuşma Terapi polikliniği Nazillili vatandaşlara hizmet verecek.

“SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ”

Hastane olarak çalıştıklarını ifade eden Başhekim Uzm. Dr. Necati Akaya, “Yönetimimiz ve tüm hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ile birlikte 24 saat boyunca zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Şu anda da Hastanemizde yeni hizmete açılan ‘Dil ve Konuşma Terapi’ polikliniğinin sağlık hizmeti vermeye başlamasının sevincini yaşıyoruz. İdarecilerimiz ile birlikte hastanemizde göreve başlayan Dil ve Konuşma Terapisti Oğuzhan Demir’i ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik. Dil ve konuşma terapisti; dil, konuşma ve ses bozukluklarının önlenmesi, değerlendirilmesi ve rehabilitasyonu ile ilgilenen sağlık meslek çalışanıdır. Dil, konuşma ve ses bozuklukları çocukluk döneminden başlayarak yaşlılık dönemine kadar olan süreçteki bireyleri etkileyebilmektedir” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP