Nazilli’de Flaş Gelişme! İstifasını Kabul Ediyorum
735 okunma

Nazilli’de Flaş Gelişme! İstifasını Kabul Ediyorum

ABONE OL
10 Haziran 2024 21:57
Nazilli’de Flaş Gelişme! İstifasını Kabul Ediyorum
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik hakkında söyledikleri gündeme bomba gibi düşen CHP’li Belediye Meclis Üyesi Erhan basın mensupları ile bir toplantı gerçekleştirmiş, toplantıda Ertuğrul Tetik’den özür dilemişti. Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik’i eleştirdiği ses kaydı medyaya sızdırılan meclis üyesi Erhan Algan, konuşmanın kendisine ait olduğunu kabul ederek “Ben başkanımı kırmışımdır yarın görevi bırak derse bırakırım sorun yok. İmzalı kağıdım onda duruyor. Ertuğrul Bey ses kaydını duyunca üzüldü” ifadelerini kullanmıştı.

Bugün basın mensuplarıyla bir araya gelen Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik, Algan’ın istifasını kabul ettiğini açıkladı.

”KABUL EDİYORUM”

Tetik, “Yıllardır arkadaşlığımız var. Geldi bizden özür diledi. Bu işe soyunduğum zaman tüm arkadaşlarıma şunu dedim. Doğru dürüst gideceğiz ve Nazilli’ye hizmet edeceğiz. Yanlışta ben yokum. Hep doğrularla olacağım. Bana yanlış yapanın yanında yokum. İstifasını bana verdi ve istifasını kabul ediyorum. Çalıştığı komisyonlardan istifa etmişti. Bu istifa kendisinin verdiği bir istifadır. Meclis üyeliğinden değildir. Üzülsem de bazı şeyleri yapacağımı bilsinler” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP