Nazilli’de Hizmet’te Sınır Yok
168 okunma

Nazilli’de Hizmet’te Sınır Yok

ABONE OL
15 Mayıs 2023 14:21
Nazilli’de Hizmet’te Sınır Yok
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MOBİL VEZNE ARACI SANAYİ ESNAFI İÇİN MESAİ YAPACAK

Nazilli Belediyesi tarafından kurulan mobil vezne aracı, bina içinde yaşanan yoğunluğu azaltmak ve sanayi esnafına kolaylık sağlamak amacıyla Yeni Sanayi Vakıfbank Şubesi önünde hizmet vermeye başladı.

Nazilli Belediyesi Mobil Vezne Aracı, Mali Hizmetler Müdürlüğü Emlak Servisi’nde yaşanan yoğunluğu azaltmak ve vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla Yeni Sanayi’de faaliyete başladı.

PAZARTESİ ve ÇARŞAMBA GÜNLERİ HİZMET VERECEK

Sanayi esnafının belediyeye gelmeden, belediye ile ilgili tüm ödemelerini yapabileceği mobil vezne aracının hizmete girmesi ile yaşanan yoğunluğun azamiye indirildiğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Pazartesi ve Çarşamba günleri mobil vezne aracımız sanayi bölgesinde hizmet verecek. Vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet verebilmek ve ödemelerinde kolaylık sağlamak için çalışan mobil vezne aracımız özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız öncelikli olmak üzere tüm hemşehrilerimize hizmet vermeye devam edecek” dedi.

Emlak vergisi gibi ödemeler ve belediye işlemleri ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar mobil vezne hizmetinden memnun olduklarını dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP