X
NGC ile Voyelle Tour Arasında İndirim Protokolü
279 okunma

NGC ile Voyelle Tour Arasında İndirim Protokolü

ABONE OL
11 Ocak 2024 20:21
NGC ile Voyelle Tour Arasında İndirim Protokolü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazillili Gazetecilere özel indirimler uygulanacak

Nazilli’de hizmet veren Voyelle Tour, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ne kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette ayrıca imzalanan protokolle cemiyet üyelerine özel indirim anlaşması yapıldı.

Nazilli’de yaptığı turizm çalışmalarıyla sektöre olan Voyelle Tour, 10 Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle NGC’yi ziyaret gerçekleştirdi. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen’in ev sahipliğindeki ziyarete Voyelle Tour işletme sahibi Özgür Ekiz ve basın emekçileri katıldı.

“GÜZEL BİR PROTOKOL İMZALADIK”
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Voyelle Tour işletme sahibi Özgür Ekiz, “10 Ocak 1961’den bu yana kutlanmaya başlayan Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum. Bu süreçte sektörünüz çok badireler atlattı. Acı kayıplar ve hapishanede mesleğini özgürce yapamayan gazeteciler var. Bu kadar zorluk içerisinde çalışırken sizlere bir nebze kolaylık olsun diye, başkanımla karar verip güzel bir protokol imzaladık. Bu hummalı çalışmanızdan fırsat bulursanız turlarımıza katılmalarınızı bekleriz.”

“BAŞKAN ÖZMEN’DEN EKİZ’E DESTEK TEŞEKKÜRÜ”

NGC Başkanı Ümit Özmen’de turizmci iş insanı Özgür Ekiz’e desteği için teşekkür ederek, “Nazilli Gazeteciler Cemiyeti olarak bugün Voyelle Tourla bir indirim protokolü imzalıyoruz. Özgür beyle birçok kez çalışma gerçekleştirdik. Kendisi her zaman gazetecilere yardımcı oluyor. Biz bunu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle protokole dökmek istedik. Protokolümüzün konusu indirim. Bunun yanı sıra kontenjan alımıyla da cemiyet üyelerimize avantaj sağlayacağız. Kendisine NGC’ye verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

İNDİRİMLER UYGULANACAK
NGC ve Voyelle Tour arasında yapılan indirim protokolü gereği, günübirlik turlarda 2 koltuk cemiyet üyesi kontenjanı, konaklamalı turlarda kişi başı bin TL indirim, yurtiçi uçak bileti kişi başı 50 lira indirim, yurtdışı uçak biletlerinde kişi başı 300 lira indirim, vize hizmeti kişi başı 20 euro indirim ve otel rezervasyonlarında da NGC üyelerine özel indirimler uygulanacak.
Protokol imzalarının atılmasının ardından Voyelle Tour tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel hazırlatılan pasta kesildi. Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan sohbetle ziyaret sona erdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP