Sena Yıldırım Köşe Yazısı
712 okunma

Sena Yıldırım Köşe Yazısı

ABONE OL
26 Ağustos 2023 22:37
Sena Yıldırım Köşe Yazısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediyespor Size Ne Yaptı?

Satılsın mı satılmasın mı? bak satılıyor bak satıldı diyerek bir türlü gündemden düşmeyen Nazilli Belediyespor şu sıralar sürekli konuşuluyor.

Bu kadar yankı uyandırması tüm Nazilli halkının dikkatlice takip etmesi aslında iyi ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bir şekilde sürekli gündem de kalmayı başaran Nazilli Belediyespor için de şuan bu geçerli.

İyisi kötüsü olmaz demiştik iyi yanlarını herkes medya’dan görüyor gerek yeni yönetimin üstün çabasını gerekse çok başarılı futbolcuların kadroya katılıp sürekli bir çalışma halinde olmasını tüm Nazilli’liler yakından takip ediyor.

Gelelim şimdi sürekli Nazilli Belediyespor’u kötüleyen sadece lafta ‘Ben Nazilli Belediyesporluyum’ diyen Haluk Alıcıkğa, ‘Nazilli Belediyespor sana ne yaptı Alıcık?’ gördüğün her kamerada sürekli eleştiriler de bulunmakla yok kapı kapı gezip borcunu kapatırız demekle olmuyormuş dimi? Sadece lafla peynir gemisi yürümüyormuş.

Satılmasının konuşulması ve satılmasının Arasından neredeyse iki aylık bir süreç var madem her şey o kadar basitti sen Nazilli sporu satırmazdın bir icraata bulunsaydın. Kameraların karşısına geçip ahkam kesmekle bu işler olmuyor. Nazilli halkı gerçekleri her zaman olduğu gibi şimdi de görüyor yeni yönetim kadrosunun ne kadar sağlam olduğunu oyuncuların çabasının her şeyin farkındalar. Sende artık Nazilli spora çamur atmayı bırakıp gerçeklerle bir yüzleşsen mi ne dersin?

 

 

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP