TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR
211 okunma

TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

ABONE OL
30 Haziran 2022 11:06
TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediyesi, 3 nesildir genetik olarak geçiş yapan rahatsızlıklarından dolayı yürüyemeyen Güler ailesinin tüm ihtiyaçları karşıladı.

 

Nazilli Belediyesi’nin gıda yardımlarının dağıtımı esnasında belediye personeli tarafından tespit edilen Güler ailesinin yenilenen hayatlarıyla yüzleri yeniden güldü.

BAŞKAN ÖZCAN YARDIM ELİNİ UZATTI

Genetik rahatsızlığa sahip anne ve 2 çocuğunun yaşadığı ailenin tespit edilmesinden sonra ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması ve eksiklerinin giderilmesi için talimat veren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yeşilyurt Mahallesinde ikamet eden 68 yaşındaki Mecbure Güler, Kızı Şengül ve oğlu Metin Güler’e yardım elini uzattı.

Bu süreç içerisinde Nazilli’ye gelen TRT “Ömür Dediğin” programının ekibi Mecbure Güler ile görüşerek ailenin sesini tüm Türkiye’ye duyurdu.

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan eşliğinde ailenin evini ziyaret eden ekip, 257. bölümün çekimlerini aileyle gerçekleştirdi.

Ailenin tüm ihtiyaçlarının rutin olarak karşılanmaya devam edeceğinin altını çizen Özcan; “Biz zor günler için buradayız ve her zaman varız. Ailemiz için tüm kurumlarımızla birlikte onların yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yürüyemeyen ve evde sürünerek hareket etmek zorunda olan ailenin kendisinden talep ettiği ev içi tadilat çalışmalarını da ivedilikle gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Özcan, gıda ve yakacak yardımlarının süreceğini belirtti.

HAYIRSEVERLER YARDIMLARINI ULAŞTIRDI

Ömür Dediğin programının 257. bölümünün yayınlanmasının ardından birçok hayırsever vatandaşın aileye yardımlarını ulaştırdığını belirten Yapımcı& Yönetmen Zeliha İlhan Doymuş; “Mecbure teyzemizin evini hep birlikte ziyaret ettik. İlk gördüğümüz ev ile şimdiki ev arasında o kadar fark vardı ki. Onu görmemek mümkün değil. Hem onların heyecanı ve sevgisi hem o evlerinin güzelliği paha biçilemezdi. Yardım eden herkese çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımızın o günden bugüne devam eden tüm desteği için de teşekkür ediyoruz. Çok sağ olsun” sözlerini kaydetti.

 

 

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP