ADÜ’de Falş Karar!
170 okunma

ADÜ’de Falş Karar!

ABONE OL
12 Eylül 2023 21:06
ADÜ’de Falş Karar!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ADÜ’de Falş Karar!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Tuncay Ercan Sepetçioğlu görevden alındı.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof.Dr. Bülent Kent’in kararıyla görev alınan Sepetçioğlu, kararı sosyal medya hesabından duyurdu.

Sümerbank hayalinin yarım kaldığını belirten Sepetçioğlu; “Yaklaşık 4.5 yıldır yürütmekte olduğum Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Müdürlüğü ve Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörlüğünden, Rektörümüzün takdiriyle ayrıldım. Birlikte birçok çalışmada (keyifle) bulunduğumuz Sayın Kaymakamımız Sedat Sırrı Arısoy ve Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a ve de bu süreçte üniversitemizin her bir pozisyonunda görev alan / almış olan idareci ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çeşitli proje ve etkinliklerde iş birliği içinde olduğumuz, desteklerini esirgemeyen başta Belediyemiz ile diğer kurum, kuruluş ve değerli kimseleri (ve burada özellikle Nazilli Ticaret Odası’nı ve Başkanı Sayın Nuri Arslan’ı da) hürmetle anmak istiyorum. Kampüste bulunan her iki birimdeki meslektaşlarım, idari personelimiz, işçilerimiz ve güvenlik görevlilerimiz ile Mastaura Antik Kenti kazı başkanı Doç. Dr. Sedat Akkurnaz’a, onlarla birlikte çalışmanın büyük onur olduğunu söylemek isterim. Ama en çok da Sümerbanklılara, bir kimsenin kendisine kimlik veren bir mekanı nasıl bu denli çok sevebildiğini bizlere, herkese gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Sümerbank mirası için bir şeyler yaptık ama hayallerimizi gerçekleştiremedik, kendilerinden özür diliyorum. O kadar yoksunluk içinde çok alın teri de döküldü, lütfen bundan emin olun. Sayın Rektörüm Prof. Dr. Bülent Kent ve kurumumuz idarecilerine, görevi devrettiğim iki çok değerli meslektaşıma çalışmalarında başarılar diliyorum. Bir endüstri, bir Cumhuriyet bir Atatürk mirası olan (eski) Nazilli Sümerbank Basma Fabrikası için her türlü desteğe elbette her zaman hazırım. Çayımı, kahvemi içmeye fakülteye sizleri beklerim.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP