ADÜ’den Bir Başaralı Operasyon Daha!
123 okunma

ADÜ’den Bir Başaralı Operasyon Daha!

ABONE OL
24 Nisan 2024 15:26
ADÜ’den Bir Başaralı Operasyon Daha!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesi çalışanlarından Şanser Uçar, AORT Damarı çatlaması nedeni ile tedavi altına alındı. ADÜ Hastanesinde Prof. Dr. Mehmet Boğa ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığına kavuştu.
Şanser Uçar Nazilli Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hatice Kayran ve Kalp ve Damar Cerrahı Opr. Dr. Nail Sirek’in teşhisleri ile AORT Damarı çatlaması teşhisi sonucunda ADÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevki sağlandı. Kalp ve Damar Cerrahı bölümünde Prof. Dr. Mehmet Boğa tarafından ADÜ’de tedavi altına alındı. ADÜ Hastanesinde Kalp Damar Cerrahi Servisinde 2 gün süre ile yoğun Bakım Servisinde takibi yapılan hasta Kalp ve Damar Cerrahı bölümüne Prof. Dr. Mehmet Boğa ve ekibi tarafından ameliyata alındı. Uzun süren başarılı bir ameliyat sonrasında ameliyattan çıkan Şanser Uçar’ın tedavisi hastanenin Yoğun bakım servisinde devam etti.
ADÜ’de ameliyatı gerçekleştiren Kalp ve Damar Cerrahı bölümüne Prof. Dr. Mehmet Boğa’nın da onayı ile hastanın görev yaptığı Nazilli Devlet Hastanesine ambulans ile sevki sağlandı. NDH Kalp ve Damar Cerrahı Opr. Dr. Nail Sirek’in servisinde tedavi süreci tamamlanan Şanser Uçar taburcu edildi.

Şanser Uçar’ın yakınları oğullarının tedavi süreci ile ilgili olarak yaptıkları açıklamalarında, “Oğlumuz Şanser Uçar’ın Hastalığı sürecinde emeği geçen Başta NDH Baş hekimi Uzman Dr. Necati Akkaya ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Gamze Tüten başta olmak üzere, Nazilli Devlet Hastanesi hekimlerinden Göğüs Hastalıkları uzmanı Dr. Hatice Kayran, Kalp ve Damar Cerrahı Uzm. Dr. Nail Sirek, Psikiyatri Uzmanı Dr. Eda Çetin, Servis Hemşireleri, AORT Damarı çatlaması ameliyatını ADÜ’de başarılı bir şekilde gerçekleştiren Kalp ve Damar Cerrahı bölümünde Prof. Dr. Mehmet Boğa başta olmak üzere tüm ameliyat ekibine ve tüm servis hemşireleri ile çalışanlarına ve yardımcı personellere şükranlarımı sunuyoruz.
Yine bu dönemde ilgilenen ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr.Niyazi Kocakaplan, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, AK Parti eski Aydın Milletvekillerinden Gültekin Kılınç, tüm eş, dost ve yakınlarımız ile tüm bizleri yalnız bırakmayan basın mensubu dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP