Aksu Tetik’i Meşalelerle Karşıladı
115 okunma

Aksu Tetik’i Meşalelerle Karşıladı

ABONE OL
22 Şubat 2024 09:56
Aksu Tetik’i Meşalelerle Karşıladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AKSU TETİK’İ BAŞKAN GİBİ KARŞILADI

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor. Nazilli’nin Aksu, Esentepe ve Akpınar Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Tetik’e büyük ilgi vardı.

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, gündüz ilçe merkezinde akşamları ise kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Nazilli ilçesine bağlı Aksu, Esentepe ve Akpınar Mahallelerine ziyarette bulunan Tetik’i vatandaşlar büyük ilgiyle karşıladı. Tetik’e İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen ve yönetim kurulu, meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile partililer eşlik etti. Aksu Mahallesinde meşaleler eşliğinde vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Tetik, “Aksu tarihi bir akşam yaşadı. 31 Mart zaferinin meşalesini bugünden yaktı” dedi.

“AKSU TARİHİNE GEÇTİK”

Aksu Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Tetik, vatandaşları selamlayarak kahvehaneleri dolaştı ve tek tek vatandaşların elini sıktı. Kahvehanelerde kalabalık bir topluluğa konuşan Tetik, “Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmamaya çalışıyoruz. Biz tüm vatandaşlarımızla gönül ittifakı kuruyoruz. Aksu’da tarihi bir gece yaşadık. Daha önce böyle bir karşılama görmedim. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Aksu bu gece değişim meşalesini yaktı. 31 Mart zaferini hep birlikte belediye meydanında kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARDAN UYUMLU ÇALIŞMA VURGUSU

Aksu’da vatandaşların sorunlarını dinleyen Tetik, bol bol not aldı. Vatandaşların ilçe belediyesinden hizmet alamadığını açıklaması üzerine konuşan Tetik, “Aksulu hemşerilerim. Hemen hemen hepiniz ilçe belediyesinden hizmet alamamaktan yakınıyorsunuz. Daha doğrusu Büyükşehir belediyesi ile uyumlu çalışan bir ilçe belediyesi istiyorsunuz. Çok haklısınız. Çünkü büyükşehir ile uyumlu çalışmazsanız hizmette aksamalar oluyor. Siz de söylüyorsunuz. Biz Özlem hanım ile birlikte çok güzel projelere imza atacağız. Uyumlu bir şekilde çalışıp birçok hizmete imza atacağız. Uyumlu çalışma ile Aksu’nun alacağı hizmetleri düşünün. Dişliler birbirini tutmadan hizmet almanız zorlaşır. Biz bu sorunu ortadan kaldıracağız” diye konuştu.

MUHTAR SELEK, “BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOK MEMNUNUZ

CHP’li Tetik’in konuşmasının ardından söz alan Aksu Muhtarı Nevzat Selek, büyükşehirin hizmetlerinden çok memnun olduklarını söyledi. Muhtar Selek, “Aksu Mahallesi olarak büyükşehirin hizmetlerinden çok memnunuz. Birçok istek ve talebimiz yerine getirildi. Allah Özlem başkanımızdan razı olsun. Her zaman yanımızda oluyor” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP