Bakan Kurum’dan müjde, Ağustos Ayını İşaret Etti, 81 İl’de başlayacak!
106 okunma

Bakan Kurum’dan müjde, Ağustos Ayını İşaret Etti, 81 İl’de başlayacak!

ABONE OL
27 Temmuz 2022 14:21
Bakan Kurum’dan müjde, Ağustos Ayını İşaret Etti, 81 İl’de başlayacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, ağustos ayına işaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği müjdeyi duyurdu. Bakan Kurum’un açıklamasına göre 81 ilde Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi başlatılacak.

Türkiye’de 81 ilde başlayacak projeyi Bakan Kurum duyurdu! Çankaya İleri Mahallesi’nde yapılacak konutların temel atma törenine katılan Kurum, burada önemli açıklamalarda bulundu.

“YENİ SOSYAL KONUT PROJELERİMİZİ DUYURACAĞIZ”

İşte Bakan Kurum’un açıklamalarından öne satır başları:

  • İnşallah yeni sosyal konut projelerimizi de önümüzdeki ay itibarıyla, Cumhurbaşkanımızın milletine vereceği büyük bir müjdeyle duyuracağız.
  • Cumhuriyet tarihimizin en büyük sosyal konut projesini 81 ilimizde başlatacağız.

ANKAPARK TEPKİSİ: BU MİLLET MÜSAADE ETMEZ

  • Projeyi eleştirebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz. Projeyle ilgili hatalar bulabilirsiniz, eksiklikler bulabilirsiniz. Bunların hepsini anlayabiliriz. Ancak Ankara’nın göbeğinde bulunan bu mekanın çürümesine, metruk bir hale dönüşmesine göz yummanızı anlayamayız. Ankara için dertli olan hiç kimse ANKAPARK’ın bu durumuna müsaade etmez. Çocuklarımız için, annelerimiz için, babalarımız için etmez. Önceki vaatlerinizde olduğu gibi yersiz bahaneler üreterek, ANKAPARK’ı siyasi ikbaliniz için bir basamağa dönüştürmenize bu millet müsaade etmez.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP