Belediye Başkanı Canlı Yayında Fenalaştı
120 okunma

Belediye Başkanı Canlı Yayında Fenalaştı

ABONE OL
2 Ağustos 2023 18:14
Belediye Başkanı Canlı Yayında Fenalaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir’de Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, canlı yayında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması şüphesiyle tedaviye alınan Başkan Engin’in yoğun bakıma kaldırıldığı ve tedbir amacıyla entübe edildiği öğrenildi.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, sabah saatlerinde internetten yayın yapan SonSöz TV’de katıldığı canlı yayın programında fenalaştı. Durumun bildirilmesi üzerine kanalın bulunduğu adrese sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalenin ardından Başkan Engin, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yapılan incelemelerde Engin’in yüksek tansiyon ve beyin kanaması şüphesiyle tedavi altına alındığı, yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedbir olarak entübe edildiği öğrenildi.

SİYASİLER HASTANEYE AKIN ETTİ

Başkan Engin’in hastaneye kaldırılmasının ardından siyasi partilerin temsilcileri, milletvekilleri ve belediye başkanları hastaneye akın etti. CHP’li belediye başkanının son durumunu öğrenmek ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulunmak için CHP’li isimlerin yanı sıra AK Parti, MHP, İyi Parti ve diğer partilerin de temsilcileri hastanede bulundu. Başkan Engin’in durumunu öğrenmek için hastaneye gelen siyasilerden CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, “Çok sevdiğimiz bir dostumuz, arkadaşımız ve çok başarılı bir belediye başkanı. Duyunca çok üzüldük ve sağlık durumuyla ilgili bilgi almaya geldik. Aldığımız bilgiye göre sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrendik. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşacak” açıklamasında bulundu.

NARLIDERE BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA

Narlıdere Belediyesinden, Başkan Engin’in sağlık durumu ile ilgili yapılan açıklamada “Bugün katıldığı bir canlı yayın sırasında rahatsızlanan Belediye Başkanımız Ali Engin, tedbiren Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Müşahede altında tutulan ve tetkitleri devam eden Başkanımız Ali Engin’in hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.” denildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP