Efeler’de Halk ‘Başkan Mehmet Atay’ Diyor
142 okunma

Efeler’de Halk ‘Başkan Mehmet Atay’ Diyor

ABONE OL
19 Mart 2024 11:56
Efeler’de Halk ‘Başkan Mehmet Atay’ Diyor
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, Efeler’in dört bir yanında kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla Ramazan’ın bereketini paylaşmaya devam ediyor.

Her akşam başka bir mahallede düzenlenen iftar yemeğinde Efeler halkıyla aynı sofrada buluşan Başkan Atay Eğrikavak’tan Ovaeymir’e, Dalama’dan Tepecik’e kadar kentin dört bir yanında vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Efeler halkına hizmet yolunda dur durak bilmeden çalışan Başkan Atay’ın dün akşamki adresi Efeler ve Ata Mahalleleri oldu. Efeler Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Mehmet Fatih Atay, daha sonra Ata Mahallesi’nde kahvehane buluşmasına katıldı.

Mahalle sakinlerinin hem iftarda hem de kahvehane ziyaretinde yoğun ilgi gösterdiği Başkan Atay, vatandaşlara yaptığı ve gelecek dönemde yapacağı projelerini anlatmaya devam ediyor. Atay’ın projeleri ve bugüne dek gerçekleştirdiği hizmetler Efeler halkından tam not alırken, vatandaşlar sevgi gösterileriyle desteklerini ifade edip, Başkan Atay’ın hizmetlerinden duydukları memnuniyetleri dile getiriyor.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP