Nazilli’de köşe bucak temizlik seferberliği
98 okunma

Nazilli’de köşe bucak temizlik seferberliği

ABONE OL
1 Haziran 2022 15:46
Nazilli’de köşe bucak temizlik seferberliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeşil Mahalle genelinde kapsamlı temizlik çalışması başlattı.

İlçe genelinde rutin olarak temizlik faaliyetlerini sürdüren Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşil Mahalle’de kapsamlı çalışma başlattı.
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yol kenarlarındaki kuruyan otları tırpanlayan ekipler, köşe bucak temizlik yaparak cadde ve sokakları pırıl pırıl bir görünüme kavuşturdu.

KAPSAMLI ÇALIŞMALAR TÜM MAHALLELERDE DEVAM EDECEK

İlçe genelinde kapsamlı temizlik işlemlerinin sürdürüleceğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Titizlikle yürütülen temizlik çalışmalarımızı yakından takip ediyorum. Hemşehrilerimizin hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmeleri için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. El ele vererek daha temiz bir Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


VATANDAŞLAR MEMNUN

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri; “Nazillimiz temizlik faaliyetlerinde çok başarılı. Bugüne kadar bir sorunumuz olmadı. Mahallemizin çöp konteynerleri düzenli olarak boşaltılıyor. Yollarımız, kaldırımlarımız tertemiz” diyerek belediye ekiplerine teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP