Tatile Diye Çıkıp Kayboldu 16 Gündür Aranıyor
314 okunma

Tatile Diye Çıkıp Kayboldu 16 Gündür Aranıyor

ABONE OL
31 Temmuz 2023 17:13
Tatile Diye Çıkıp Kayboldu 16 Gündür Aranıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir’in Karşıyaka ilçesinden arkadaşlarıyla buluşup eğlenmek için gittiği Çeşme ilçesi Alaçatı Mahallesi’nde kaybolan Veli Eren Atay’dan (19) 16 gündür haber yok. Polisin Veli Eren’i arama çalışmaları sürerken, oğlunun hayatından endişe ettiğini söyleyen Mehmet Atay, “Ailecek perişanız. Bir an önce oğlumun bulunmasını ve yanımıza dönmesini istiyoruz” dedi.

Marangoz Mehmet Atay ile internet üzerinden kıyafet satan Ebru Atay (45) çiftinin iki erkek çocuğundan büyüğü olan ve bir diş polikliniğinde çalışan Veli Eren Atay, 15 Temmuz’da bir grup arkadaşıyla buluşmak için öğle saatlerinde Karşıyaka’daki evinden çıkıp, Çeşme’ye gitti. Atay, aynı günün akşamı arkadaşlarıyla Alaçatı’daki bir eğlence kulübüne geçti. Görgü tanıkları ve kamera kayıtlarına göre, saat 02.30 sıralarında Atay’ın birlikte eğlenmeye geldiği 2’si kız, 4 arkadaşı mekandan ayrıldı. Veli Eren Atay ise mekandan saat 04.00 sıralarında çıktı. Atay, en son 16 Temmuz’da saat 19.00 sıralarında bir minibüs şoförü tarafından yanında bir kişiyle Alaçatı ilçe merkezine yürürken görüldü. En son annesi ile 16 Temmuz saat 01.30’da telefon görüşmesi gerçekleştiren Veli Eren Atay’ın, kendisini merak etmemelerini, Çeşme’de çok eğlendiklerini söylediği öğrenildi. Ancak Atay’dan bir daha haber alınamadı. Oğullarının hayatından endişe eden Mehmet- Ebru Atay çifti, polis merkezine gidip, kayıp başvurusunda bulundu.

Polisin arama çalışması başlattığı Veli Eren Atay’dan aradan geçen 16 güne rağmen haber alınamadı.

Oğlunun hayatından endişe ettiklerini belirten Mehmet Atay, “Emniyet seferber oldu. Canla başla çalışıyorlar. Ancak aradan kaç gün geçti, hala bir haber yok. Ailecek perişanız. Bir an önce oğlumun bulunmasını ve yanımıza dönmesini istiyoruz” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP