X
Yenilik Grubu Adaylığını Açıkladı
145 okunma

Yenilik Grubu Adaylığını Açıkladı

ABONE OL
27 Ocak 2024 18:22
Yenilik Grubu Adaylığını Açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB), 11 Şubat pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerinde Yenilik Grupları olarak, oda kurallarına aday olduklarını açıkladı. Böylece Yenilik Grubu Adaylığını açıklayan ilk grup oldu.

Amaçlarının mühendislik mesleğinin daha etkin hale getirmek olduğunu belirten mevcut Başkan Erbil Gökhan;”Bilimsel, etkin, verimli, şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışı ile sorunları dile getiren, çözüm arayan, teknik duruş sergileyerek her zaman üyelerin yanında olmak olduğunu belirtti. Bu yönetim anlayışı ile özel sektör, kamu, emekli, işsiz, öğrenci bütün meslektaşların sorunlarına eğileceklerini, çözüm odaklı hareket edeceklerini ve günlük tartışmalardan ve politik duruştan uzak olacaklarını belirtti. Yerel idareler ile ortaklaşa ilimizin deprem risklerinin azaltılması için gereken tüm çalışmaları yapacaklarını söyledi. Ayrıca üstlenmek istedikleri sorumluluğun bilinci ile kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları ve sektörün tüm paydaşları ile uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

“MODERN BİR AYDIN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Modern Türkiye ve Aydın için çalışacaklarını dile getiren Başkan Gökhan; ‘’İnşaat Mühendisleri Odasının kuruluşundan bugüne kadar aramızdan ayrılan çok değerli meslektaşlarımızı saygıyla anıyoruz. Yine odamızın ve şubemizin bugünkü durumuna gelmesinde emeği geçen ve katkıları olan tüm meslektaşlarımıza, yönetim kurullarına, ilçe temsilcilerimize, çalışanlarımıza ve bütün meslektaşlarımıza teşekkür ve şükranlarını sunuyorum’’ ifadelerine yer verdi. Modern bir Aydın ve Türkiye için gerekli her türlü çalışmayı oda yönetimi ve tüm temsilcilikleri ile birlikte yapmak istediklerini de belirten Sözeri, seçimde renklerinin “Beyaz” olduğunu belirtti. Bu amaçlarını gerçekleştirmek için üyelerden güçlü bir şekilde destek istediklerini belirten Erbil Gökhan Sözeri, Yönetim Kurulu aday listesini paylaştı.

7 kişiden oluşan “Beyaz” renk ile temsil edilen Yenilik Grubu Yönetim Kurulu aday listesi; Erbil Gökhan Sözeri, Osman Özpınar, Murat Biçer, Pelin Yardım, Mazlum Hikmet Suh, Kenan Güdül ve Işıl Katlan Karasulu adlı İnşaat Mühendislerinden oluşuyor. Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak üye ve delege seçimlerinde oy hakkı bulunan 1728 kişi olduğu öğrenildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP