Ancın Dinç’e Verdi Veriştirdi!
114 okunma

Ancın Dinç’e Verdi Veriştirdi!

ABONE OL
3 Şubat 2024 20:02
Ancın Dinç’e Verdi Veriştirdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, CHP Aydın Gençlik Kolları başkanı Mustafa Dinç için açtı ağzını yumdu gözünü.

Başkan Ancın;”CHP Aydın Gençlik Örgüt Başkanı Mustafa Dinç, Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Mustafa Savaş hakkında bir açıklama yapmış. Talimatlı teşkilatın talimatlı başkanı bankamatiklerden uzak kalmasın diye yine zırvalamış.Bugüne kadar Aydınımıza hiçbir faydası dokunmamış, verdiği vaatlerin neredeyse hiçbirini yerine getirememiş, ilimizi büyük bir köye döndürmüş zihniyetin ve onun bankamatik memurunun yaptığı açıklamaların ne denli ciddiye alınır olacağı kamuoyunun malumudur. Fakat biz yine de siyasi nezaketimiz gereği cevap veriyoruz.”

“HALKIN YANINDA DEĞİL!”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun halkın yanında olmadığını dile getiren Ancın;” Bir tarafta içme suyu sorununu çözemeyen, Şehir hastanesine yol yapmaktan aciz, kısa mesafeleri büyük trafik çilelerine dönüştüren, herkesle kavga eden, afetlerde halkının yanında olamayan, reklam panolarına kendi fotoğraflarından başka koyacak bir şeyi olmayan bir Büyükşehir belediye başkanı ve yönetimi varken; diğer tarafta bu beceriksiz yönetimin yapamadığı işleri merkezi hükümet yatırımlarıyla bitirmeye çalışan bir Mustafa SAVAŞ var. Belediye başkanının kendisi onlarca dönüm arazi üzerindeki devasa villasında yaşarken, 60 TL su faturası öderken, çocukları Amerikan vatandaşı olarak özel uçaklarla, yatlarla tatillere giderken garibanlıktan bahsetmesi de son derece ironiktir. İftira siyasetinin baş aktörü Çerçioğlu, her daim yaptığı gibi yerel beceriksizliklerini bu yollarla perdelemeye çalışmaktır. Bunlar Aydın halkı için ancak ve ancak basiretsiz bir yönetim anlayışının tezahürü olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP