Başkan Özcan İtfaiye Haftasını Kutladı ‘İyi ki Varsınız’
459 okunma

Başkan Özcan İtfaiye Haftasını Kutladı ‘İyi ki Varsınız’

ABONE OL
30 Eylül 2023 13:45
Başkan Özcan İtfaiye Haftasını Kutladı ‘İyi ki Varsınız’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kürşat Başkan İtfaiye Haftası dolayısıyla, bir mesaj yayımladı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan İtfaiye Haftası nedeniyle yayımladığı mesajında, İtfaiyecilik mesleğinin çok kutsal bir meslek olduğunu ifade ederek tüm itfaiye personelinin haftasını kutladı.

Başkanı Özcan, Sadece yangınlarda değil, sel ve deprem gibi tüm doğal afetlerde halkın can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla çalışan İtfaiye teşkilatının yapmış oldukları hizmetin her türlü takdirin ötesinde olduğunu ifade etti.

İtfaiyecilerin gece gündüz demeden zor şartlarda, büyük bir fedakârlık örneği göstererek, kendi hayatlarını hiçe sayarak, cesaretle görevlerini yerine getirdiklerini vurgulayan Kürşat Başkan; “Her türlü afette, kendi canından önce vatandaşların canını düşünen itfaiyecilerimize minnet borcumuz var. Hayatın her noktasında her türlü olumsuz ortamda bizler için canla başla mücadele eden İtfaiye Personelimiz kutsal bir vazife ifa etmektedir. Yaz, kış demeden hem yangın hem kurtarma faaliyetlerini özveriyle yürüten itfaiyecilerimizin kazasız ve belasız bir şekilde görevlerini yerine getirmelerini temenni ederken, yangınsız ve afetsiz günler diliyor tüm itfaiyecilerimizin haftasını kutluyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP