Batur Gaziantep’de Nazilli’yi Temsil Etti
174 okunma

Batur Gaziantep’de Nazilli’yi Temsil Etti

ABONE OL
12 Haziran 2022 13:21
Batur Gaziantep’de Nazilli’yi Temsil Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın’ın Nazilli ilçesinde kadın girişimci Nazlıköy Yöresel Ürünler işletme sahibi Sevgül Batur, ürünlerini ve Nazilli’yi Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (MÜSİAD), Ticaret Bakanlığının katkılarıyla Gaziantep’te gerçekleştirdiği Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi’nde temsil etti.

Nazilli’deki evinde kurduğu tesiste ürettiği 40 çeşit reçeli Türkiye’nin dört bir yanına internetten satan Sevgül Batur, MÜSİAD’ın Ticaret Bakanlığının katkılarıyla Gaziantep’te gerçekleştirdiği Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi’nde yerini aldı. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programda üretimini yaptığı reçelleri ve ürünleri tanıtan Batur, “Böyle bir organizasyonda olduğum için çok mutluyum” dedi.

“NAZİLLİ’MİZİ TEMSİL ETMEK ÇOK GURUR VERİCİ”

 

Düzenlenen etkinlikte özellikle incir reçeline talebin çok olduğunu vurgulayan Batur, şunları kaydetti: “Gaziantep’te böylesi güzel bir organizasyonda olmak çok gurur verici. Yaklaşık bin 400 iş adamının katıldığı çok geniş kapsamlı bir program. Biz de Nazlıköy Yöresel Ürünler olarak bu etkinlikte standımızı açtık. Nazilli’mizi burada temsil etmek çok büyük bir güzel. Ürünlerimizi burada tanıtmak ve güzel dönüşler almak bize bir kez daha mutluluk veriyor. Gelen ziyaretçilerimizin ürünlerimize ve standımıza talebi çok güzel. Özellikle incir reçelimiz çok büyük talep gördü.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP