Bu Kez İndirim Geliyor!
216 okunma

Bu Kez İndirim Geliyor!

ABONE OL
17 Ağustos 2023 14:12
Bu Kez İndirim Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akaryakıt fiyatlarında son günlerde yaşanan hareketlilik devam ediyor. Benzin, motorin ve LPG fiyatlarının sürekli değişmesiyle birlikte sürücüler “Bugün benzine, motorine zam veya indirim var mı? Benzin kaç TL? Motorin (mazot) fiyatı ne kadar oldu?” sorularına yanıt arıyor. Son zamlardan sonra benzin fiyatları 40 TL’ye yaklaşırken, bugün ise indirim haberi geldi.

Zam haberleri sonrası akaryakıtta fiyatlar yine değişiyor. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken; benzin, motorin (mazot) ve LPG fiyatlarındaki hareketlilik de devam ediyor. Araç sahipleri “Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 17 Ağustos 2023 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı TL?” sorularına yanıt arıyor. Son günlerde art arda gelen zam haberlerinin ardından bu kez sürücüleri sevindirecek indirim haberi geldi.

BENZİN 40 TL’YE DAYANDI

Dün benzinin litre fiyatına 1 lira 55 kuruş zam gelirken; zamla birlikte benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 37,71 TL’ye, Ankara’da 38.23 TL’ye, İzmir’de 38,34 TL’ye yükselmişti.

MOTORİNE İNDİRİM GELİYOR

Bugün ise zam değil indirim haberi motorin için geldi. 11 Ağustos’ta motorin fiyatlarına yapılan 1 lira 80 kuruşluk zammın ardından bu kez, fiyatlarda indirime gidiliyor.

Motorine 18 Ağustos’tan itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 52 kuruş indirim bekleniyor.

MOTORİN (MAZOT) FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Gelecek indirim sonrası motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 36.86 TL, Ankara’da 37.35 TL ve İzmir’de 36.82 TL olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP