Chp’li Tetik her yerde başkan gibi karşılanıyor
153 okunma

Chp’li Tetik her yerde başkan gibi karşılanıyor

ABONE OL
10 Şubat 2024 10:57
Chp’li Tetik her yerde başkan gibi karşılanıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

-CHP’li Tetik gittiği her yerde başkan gibi karşılanıyor
-CHP’li Tetik, “30 yıl sonra CHP belediyeciliği geliyor”

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, gece gündüz demeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Gündüz merkezde, akşamları ise köy ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarını sürdüren CHP’li Tetik, gittiği her yerde başkan gibi karşılanıyor. CHP’li Tetik’e İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ile partililer eşlik etti. Tetik, “Güzel Nazilli’min güzel kalpli insanlarının sevgisi beni çok mutlu ediyor. Bu destek ve sevgi bizi başarıya taşıyacak” dedi.

“Gönülleri kazanarak başaracağız” sloganıyla çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmasına sabahın erken saatlerinde Pirlibey Pazarı’nda esnaf ziyaretleri ile başladı. Ardından gün boyunca Nazilli yeni sanayide esnafla buluşan Tetik, gecenin ilerleyen vakitlerine kadar kırsal kesimlerde seçim çalışmalarına devam etti. Gedik, Gedikaltı ve Kocakesik Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Tetik, başkan gibi karşılandı. Mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Tetik, “Nazilli’yi 30 yıl sonra CHP belediyeciliği ile buluşturacağız. 31 Mart akşamı hepinizi belediye meydanına kutlamalara davet ediyorum” dedi.

“VATANDAŞLAR CHP BELEDİYECİLİĞİ İSTİYOR”

Kendisine gösterilen destekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Tetik, “Gece gündüz demeden sahadayız. Bize gösterilen destek ve sevginin birçok anlamı var. Artık vatandaş ilçe belediyesinin hizmet yapmamasından bıkmış. Sürekli dert yanıyorlar. Değişim istiyor. 30 yıl sonra Nazilli’yi sosyal belediyecilik ile, CHP belediyeciliği ile buluşturmak istiyorlar. Bize düşen bu desteğe çalışarak karşılık vermek. 31 Mart’a kadar sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Aydın’da Özlem Başkanımız, Nazilli’de biz seçimi kazanacağız” ifadelerini kullandı.

“ÖZLEM BAŞKANI ÖRNEK GÖSTERDİLER”

CHP’li Tetik’in köy ziyaretleri sırasında söz alan bazı vatandaşlar, “Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan çok memnunuz. Ne dersek yaptı. Fakat ilçe belediyesi anlamında hizmet alamadık. Hep bir bahane uydurdular. Artık ilçe belediyesinin de hizmet üretmesini istiyoruz. Özlem başkan seçimi zaten kazanacak. Nazilli’de de size oy vereceğiz. CHP kazanınca her iki belediye uyumlu çalışır ve hizmet gelir” diyerek değişimden yana olduklarını belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP