Nazilli’de Erol Karakuş rüzgarı esiyor 
470 okunma

Nazilli’de Erol Karakuş rüzgarı esiyor 

ABONE OL
23 Eylül 2022 20:46
Nazilli’de Erol Karakuş rüzgarı esiyor 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederek üyelerle bir araya gelen Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş’un rüzgarı sahada esiyor. Gün boyunca yüzlerce üyeyle buluşan Karakuş, her girdiği kapıda büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 1 Ekim’de yapılacak Ticaret Odası’nın genel kurulu öncesi başkan adaylarından Erol Karakuş, ziyaretlerine devam ediyor. Seçime beyaz listeyle girecek olan Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, son olarak Kuyucak ilçesini ziyaret etti. Nazilli Ticaret Odası’nın sorumluluk bölgesindeki Kuyucak’ta faaliyet gösteren üyelerle bir araya gelen Karakuş, üyelerin sorun ve taleplerini dinledi. Üyelerin sevgi gösterilerinde bulunduğu Karakuş, oluşturduğu pozitif seçim atmosferiyle Ticaret Odası’nda ‘değişim’ yaşanacak dedirtiyor. Ziyaret ettiği tüm üyeler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Karakuş, seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerle de üyelerinden tam not aldı.

“ÜYELERİMİZ, DEĞİŞİM İSTİYOR”

Üye ziyaretlerini hız kesmeden sürdürdüklerini ifade eden Erol Karakuş, “Yoğun bir tempoda çalışarak üyelerimizle bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerimizde üyelerimizin sorun ve taleplerini dinliyoruz. Sorunların çözümü, taleplerin yerine getirileceği bir yönetim olacağımızı üyelerimize ifade ediyoruz. Hayata geçireceğimiz projelerimizi anlatarak ‘beyaz’ bir sayfa açmak için üyelerimizden destek istiyoruz. Ziyaretlerimizde üyelerimiz, bizlere yoğun bir ilgi gösteriyor. Üyelerimizin bu ilgisi, bizleri son derece memnun ediyor. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki üyelerimiz, değişim istiyor. Nazilli Ticaret Odası’nda değişim yaşanacak. Biz bunu üyelerimizden alacağımız güçle başaracağız. Üye merkezli bir yönetim anlayışının egemen olduğu Nazilli Ticaret Odası’nı hep birlikte inşa edeceğiz. Biz, hizmet etmek için geliyoruz. Bu hizmet aşkımızla üyelerimize ve Nazilli’mize çok güzel projeler kazandıracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP