Nazilli’de Şehitler Anıldı!
155 okunma

Nazilli’de Şehitler Anıldı!

ABONE OL
25 Aralık 2023 19:19
Nazilli’de Şehitler Anıldı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Şehitleri unutmadı. Nazilli’de lokma Hayırı ile dualar eşliğinde Şehitler Anıldı.

Suriye’nin kuzeyinde hain PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen saldırılarda şehit olan 12 askerimiz ülkeyi yada boğdu.

Ak Parti 81 İlde orta basın açıklaması yaparak teröre lanet okudu. Nazilli’de Şehitler Anıtı önünde Kuran-ı kerim okundu. Dualar edildi. Lokmalar Şehitler için dağıtıldı.

Ortak basın açıklamasına Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, parti yönetimi ve MHP İlçe Teşkilatı katıldı.

“ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE ÖLÜLER DEMEYİN”

81 İlde orta basın açıklamasını, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt okudu.

Beyazıt şu ifadelere yer verdi;“Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Bilakis onlar diridirler.” İstiklal mücadelesi vermiş, şehitliğin ve gaziliğin kıymetini bilen bir neslin evlatları olarak şehadet şerbeti içen Mehmetçiğimizin, vatanın her karışına akıttığı kanı için minnettar olduğumuzu ne kadar ifade etsek azdır. Onlar sınır hattını ve vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak uğruna ailesinden vazgeçip milletini aile bilmiş yiğitler. Fırat Kalkanı Harekatıyla Suriye’nin kuzeyinde bir terör devletinin kurulmasına mani olan şanlı ordumuz milletinden aldığı güçle bu kez Pençe Kilit Harekatıyla Kuzey Irak’ta Bölücü terör örgütü PKK’ya ağır darbeler indirmiş ve hainlerin sınırımızdan içeri girmesine mani olarak şehirlerde eylem yapmasının önüne geçmiştir. Türk milletinin bölünmez bütünlüğünü ve mevcudiyetine yapılan bu hain saldırılar milletimizi bölmeye çalışanlara fırsat vermeyecek ve hain tuzakları yekvücut olarak ordumuzun eliyle başlarında patlayacaktır. Hepimizin bildiği gibi Bölücü terör örgütü PKKnın kahpe eylemleri sınır ötesinde iş birlikçileri tarafından kuvvet bulmakta ve bağlantıları kesilmedikçe devam etmektedir. Bugün meşruiyetini milletin ta kendisinden alan ve mecliste temsil hakkı bulan milletvekilleri ortak bildirilere imza atmaktan imtina etmekte ve şehitlerimizin kanı üzerinden kirli siyasetine devam etmektedir. Tüm Aydın halkı ve necip milletimiz bilmelidir ki; bugüne kadar şehitlerin kanı üzerine siyaset yapmadık ve yapılmasına da asla müsaade etmeyeceğiz. Bu hain terör örgütüne devletimiz ve milletinden güç olan ordumuz en ağır darbeleri indirmeye devam edecek ve Mehmetçiğimizin kanı yerde bırakılmayacaktır. Bölücü terör örgütü PKK, unsurları ve iş birlikçileri şunu çok iyi bilmelidir ki Türk milletinin evlatlarına kefen biçmeye çalışmak kimsenin haddine değildir. Terörle mücadelede kararlılığını sürdüren devletimiz her daim evlatlarına sahip çıkmaya devam edecek, ne PKK ne PYD ne YPG’ye Türkiye’nin doğusunda bir terör devleti kurmasına asla müsade etmeyecektir. Bu bağlamda Pençe Kilit harekat bölgesinde şehadet şerbetini içen 12 yiğidimize, milletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele ederken geçmişten günümüze kadar şehit düşmüş tüm vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP