Nazillili vatandaşlar değişim istiyor
74 okunma

Nazillili vatandaşlar değişim istiyor

ABONE OL
9 Şubat 2024 08:58
Nazillili vatandaşlar değişim istiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

-Nazillili vatandaşlar değişim istiyor
-CHP’li Tetik değişim rüzgarını arkasına aldı
“Oylar CHP’ye oylar Tetik’e”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, ilçe merkezindeki seçim çalışmasına Uzunçarşı esnafını ziyaret ederek sürdürdü. CHP’li Tetik, esnaftan yoğun ilgi görürken, vatandaşlar “Oylar CHP’ye oylar Tetik’e diyerek değişim istediğini dile getirdi.

“Nazilli’yi birlikte yöneteceğiz” sloganıyla ilçe merkezindeki seçim çalışmalarına devam eden CHP Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, Uzunçarşı esnafıyla buluştu. Seçim çalışmasında Tetik’e CHP Nazilli İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kollarlı ve partililer eşlik etti. Uzunçarşı’daki esnafı selamlayıp elini sıkan CHP’li Tetik, büyük destek gördü. Esnafın sorunlarını da dinleyen Tetik, bol bol not aldı. Birçok vatandaş Tetik’i yolda durdurarak değişim istediğini söyledi. 8 senedir oy kullanmadığını söyleyen bir vatandaş, Tetik’e en az 250 oy getireceğinin sözünü verdi.

“DEĞİŞİM RÜZGARINI ARKAMIZA ALDIK”

Vatandaşlar tarafından büyük destek gören Tetik, “Seçim çalışmalarımız kapsamında Uzunçarşı esnafımıza ziyarette bulunduk. Hem esnafımız hem de vatandaşlarımız büyük destek gösterdiler. Yoldan geçen vatandaşlarımız da beni durdurarak değişim istediğini söylediler. Şunu net olarak söyleyebilirim. Sahada değişim var. Vatandaşlarımız CHP belediyeciliğini istiyor. Onların bize verdiği enerji ve güç sayesinde gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Değişim rüzgarını arkamıza aldık. 31 Mart’ta hem Aydın’da Özlem başkanımız hem de biz Nazilli’de seçimi kazanarak zafere ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP