X
Başkan Adayı Tetik çarşı esnafı ile kucaklaştı
94 okunma

Başkan Adayı Tetik çarşı esnafı ile kucaklaştı

ABONE OL
10 Şubat 2024 22:34
Başkan Adayı Tetik çarşı esnafı ile kucaklaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’li Vekil, “Yüzde 60 ile kazanacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, Nazilli Ayakkabıcılar Sokağında esnafları ziyaret etti. Esnafın istek ve taleplerini dinleyen Tetik, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle çarşı esnafı ve vatandaşlara teşekkür etti. Ziyaretlerde Tetik’e CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen ve yönetimi ile meclis üyeleri eşlik etti.

“YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM BİZE ENERJİ VERİYOR”

Saha çalışmalarına katılıp kendisine destek verdiği için CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz’a teşekkür eden CHP’li aday Tetik, “Bugün değerli vekilimiz bizimle saha çalışmalarına katıldı ve bize destek verdi. Bütün gün esnaf ziyareti yapıp, vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Vatandaşların yüzünde tebessüm olabilmek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Bize enerji veriyor. Biz gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Nazilli’yi CHP belediyeciliği ile buluşturacağız” diye konuştu.

“YÜZDE 60 İLE KAZANACAĞIZ”

Seçim çalışmaları kapsamında CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik’e destek vermek için saha çalışmalarına katıldığını söyleyen CHP’li Vekil Karakoz, “Bugün seçim çalışmaları kapsamında Nazilli ilçemize geldim. Esnaflarımızı ziyaret edip, vatandaşlarlarımızla konuştuk. Adayımız Ertuğrul Tetik beye gerçekten ilgi çok büyük. Bugün bunu gördüm. Nazilli kararını vermiş. Hem Aydın’da hem Nazilli’de seçimi yüzde 60 ile kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP