Erol Karakuş; “İlçelerimize yerinde hizmet sunacağız”
101 okunma

Erol Karakuş; “İlçelerimize yerinde hizmet sunacağız”

ABONE OL
29 Eylül 2022 13:41
Erol Karakuş; “İlçelerimize yerinde hizmet sunacağız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, seçim çalışmaları için gittiği bölgelerde üyeler tarafından adeta ‘başkan’ gibi karşılanıyor. Üyelerin yoğun sevgi gösterilerinde bulunduğu Karakuş, açıkladığı projelerle büyük ilgi görüyor. İlçe ziyaretlerinde üyelerin taleplerini dinleyerek not alan Erol Karakuş; “Üyeler bize, biz üyelere inanıyoruz. Hep birlikte değişimi gerçekleştirip Nazilli Ticaret Odası’nı şaha kaldıracağız. Üyelerimizden gelen talep doğrultusunda seçilmemiz halinde ilçelere personel görevlendirip, hizmeti üyemizin ayağına kadar ulaştıracağız” dedi.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Ticaret Odası’nın üyeleri, yeni başkanını seçiyor. 1 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan seçime ‘Beyaz Liste’ ile girecek olan başkan adayı Erol Karakuş, çalışmalarına hız kesmeden yoğun bir şekilde devam ediyor. Sokak sokak mahalle mahalle gezerek günde yüzlerce üyeyle bir araya gelen Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, her girdiği kapıda büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Üyelerin, sorun ve taleplerine ‘çare’ olarak gördükleri Karakuş, ziyaret ettiği bölgelerde adeta ‘Başkan’ gibi karşılanıyor. Sevgi seline maruz kalan Karakuş’un samimi, beyefendi ve hoş görülü kişiliğiyle de üyelerin takdirini kazanıyor. ‘Değişim ve Gelişim için Beyaz Liste’ sloganıyla hazırladığı projelerle de üyelerden tam not alan Karakuş, Ticaret Odası’nda ‘değişim’ yaşanacak dedirtiyor.

 

“AĞIR BÜROKRASİ HAVASI HEPİMİZİ RAHATSIZ EDİYOR”

Üyelerden kendisine iletilen birçok sorun ve talep olduğunu kaydeden Karakuş, “Özellikle ilçelerden yerinde hizmet gelmesi talebi çokça dile getirildi. Seçilmemiz halinde ilçelere personel görevlendireceğiz. Üyelerimize yerinde hizmet imkanı sağlayacağız. Üyelerimizin bireysel talebi kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almak. Oda binasını kendi evleri gibi kullanmak ve orada rahat etmek istiyorlar. Binanın daha girişinde bizi karşılayan ağır bürokrasi havası hepimizi rahatsız ediyor. Bu engelleri aşmak ve aramızdaki mesafeleri kaldırmak istiyoruz. Üyelerimizin de desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyorum. Tüm üyelerimiz, ‘İyi ki Nazilli Ticaret Odası üyesiyim’ diyecek. Üyelerimizin bize olan bu güvenine layık olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

 

“MESLEKİ BELGE TALEBİ ÇOK FAZLA”

Yine üye ziyaretlerinde çeşitli sektörlerde mesleki belge zorunluluğu, iş makinası ve operatörlük belgelerinin alınamaması gibi sorunların dile getirildiğini aktaran Erol Karakuş, bütün meslek gruplarının ihtiyacı olan bu belgelerin Nazilli’de verileceğini belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP