Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Suriyeli’ yanıtı
153 okunma

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Suriyeli’ yanıtı

ABONE OL
5 Mayıs 2022 19:28
Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Suriyeli’ yanıtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 milyon Suriyelinin geri dönüşü için yeni hazırlık yürütüldüğünü duyuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yanıt verdi. Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada “Güvenlik güçlerini teyakkuza geçir ve sınırdan tek bir kaçağın geçmesine izin verme. Zaten biz gerisini iki yılda göndereceğiz, senin yalandan projelerine hepimizin karnı tok” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı bir programda 1 milyon Suriyelinin geri dönüşü için yeni hazırlık yürütüldüğünü duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu projeyle ilgili olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

6184719245d2a01ab04f248c

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DUYURDU! 1 MİLYON SURİYELİ GERİ DÖNECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Memursen ve Mehmed Akif İnan Vafkı ile ‘Bir Aradayız İdlib’in Yanındayız’ kampanyası kapsamında AFAD Koordinasyonunda 12 STK tarafından yapılan briket evlerin açılış ve teslimi törenine video mesajla katıldı. Erdoğan Suriyelilerin geri dönüşü için yeni hazırlık yürütüldüğünü duyurdu. Erdoğan’ın duyurduğu projeye göre 1 milyon Suriyeli ülkelerine gönüllü olarak geri dönecek.

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Suriyelilerin gönüllü geri dönüşü için yeni proje

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şunları ifade etti:

“Erdoğan bırak bu hikayeleri, hala sınırdan akın akın kaçaklar geliyor. Güvenlik güçlerini teyakkuza geçir ve sınırdan tek bir kaçağın geçmesine izin verme. Zaten biz gerisini iki yılda göndereceğiz, senin yalandan projelerine hepimizin karnı tok.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP