MURSALLI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
164 okunma

MURSALLI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

ABONE OL
18 Kasım 2022 14:52
MURSALLI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mursallı’nın çehresi değişiyor

Muhtar Demir: Mursallı Mursallı olalı böyle hizmet görmedi

Başkan Öndeş: Daha modern bir ilçe için çalışmaya devam

Germencik Belediyesi tarafından sürdürülen üst yapı ile ilgili çalışmalar kapsamında Mursallı Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmaları sürüyor. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Daha modern ve güzel bir ilçe için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Germencik’in Mursallı Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerince alt yapı çalışmaları tamamlandı. Germencik Belediyesi ekipleri tarafından da mahallenin tamamına kilit parke taşı döşeme işlemleri başlatıldı. Çalışmalar çerçevesinde mahallede şimdiye kadar 20 bin metrekare beton kilit parke taşı kullanıldı. Planlama doğrultusunda mahallede yıl sonuna kadar parke taşı döşenmemiş bir alanın kalmayacağı belirtildi.

“MURSALLI TARİHİNDE BÖYLE HİZMET GÖRMEDİ”

Kilitli parke taşı döşeme çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Mursallı Mahallesi Muhtarı Ali Demir, “Mahallemizde alt yapı çalışmaları tamamlandı. Daha önce bozuk olan yerlerle birlikte mahallemizin tüm sokakları yenilendi. Eski belediye başkanları dönemlerinde yapılmayan dere yataklarına bile parke taşı döşendi. Yaz mevsiminin tozundan, kışın da çamurundan kurtulacağız. Geçtiğimiz yıl, parke taşı döşenmediğinden dolayı büyük sıkıntılar yaşadık. Yollar çukurdu, su birikintileri oluyordu. Mahallemiz büyük bir hizmet gördü. Mursallı böyle bir hizmeti tarihinde görmedi. Gerek alt yapı gerekse de üst yapı. Emeği geçen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ve Germencik Belediye Başkanımız Fuat Öndeş’e teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, ilçenin tüm mahallelerinde yaşayan vatandaşın mutluluğunda pay sahibi olmak için çalıştıklarını ifade etti. Germencik için üretmeye ve ilçenin daha modern bir görünüme kavuşması için çaba sarf edeceklerini kaydeden Başkan Öndeş, “İlçemizin her mahallesinin hizmet öncelikleri farklı. Biz bunları tespit ederek hangi mahalleye hangi hizmet gerekiyorsa hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Planlamalar kapsamında Mursallı Mahallemizde yol yapım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Mahalle genelinde şimdiye kadar 20 bin m2 yol çalışması gerçekleştirdik. Yıl sonuna kadar mahallemizdeki yol yapım çalışmalarını tamamlayacağız. Daha modern ve güzel bir ilçe için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz Germencik Belediyesi olarak halkımızın yüzünü güldürecek hangi çalışma varsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP