Tetik, “Gelin 30 yıllık hasrete artık son verelim”
122 okunma

Tetik, “Gelin 30 yıllık hasrete artık son verelim”

ABONE OL
14 Şubat 2024 09:09
Tetik, “Gelin 30 yıllık hasrete artık son verelim”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tetik, “Yavuz Kaynar, Ahmet Şensan ruhunu yansıtacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, gittiği her yerde başkan gibi karşılanıyor. “Değişim sizin elinizde” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren Tetik, “Birbirimizi çok özledik. Gelin 30 yıllık bu hasrete son verelim. Nazilli’mizi CHP belediyeciliği ile buluşturalım” dedi.

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmaları kapsamında Yaylapınar Mahallesi’nde halk buluşması gerçekleştirdi. Coşkulu kalabalık tararından karşılanan Tetik, vatandaşların sorunlarını dinledi. Kendisine sorulan sorulara içtenlikle cevap veren Tetik, sorunları tek tek not aldı. CHP’li Tetik’e İlçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve partililer eşlik etti.
“Güçlü projelerle geliyoruz” diyerek köy halkına seslenen Tetik, “Yaylapınar’ın sorunlarını biliyorum. En acil yapılması gereken sorunların başında, su deposu sorunu geliyor. Zeytin hasadı zamanında yollar çamurdan geçilmiyor. Gençler kalkıp buradan Sarayköy’e çalışmaya gidiyor. İstihdam sorunu var. Size söz veriyorum hepsini çözeceğiz” dedi.

“HÜKÜMETE İHTAR VERME ZAMANI GELDİ”

Soru cevap şeklinde vatandaşlarla konuşan Tetik, halkın isteklerini dinledi. Büyükşehir’den çok memnun olduklarını söyleyen Yaylapınar Muhtarı Hakan Yıldırım ve vatandaşlar, ilçe belediyesinden hizmet alamadıklarını söyledi. İlçe belediyesine ait köy yollarının yapılması gerektiğini söyleyen vatandaşlara cevap veren Tetik, “Buradaki en büyük sorun, dişlilerin birbirini tutmaması. İlçe belediyesi yolları yapmamış. Büyükşehir de yasadan dolayı giremiyor. Bunun için söylüyorum. Beni başkan seçerek hükümete ihtar verin. Onlara uyarı verin. Büyükşehir ile birlikte uyumlu çalıştıktan sonra sorunlarınızın hepsini çözeriz. Ben yapacağım söz veriyorum” diye konuştu.

“DEĞİŞİM SİZİN ELİNİZDE’

“Nazilli Belediyesi sizin 2’inci eviniz olacak” diyen CHP’li Tetik, “Nazillili vatandaşların 30 yıl sonra hesap sorabileceği bir belediye başkanı olacak. Önceki değerli başkanlarımız Yavuz Kaynar ve Ahmet Şensan ruhunu tekrar Nazilli ile buluşturacağız. Biz sizi çok özledik. Sahada görüyoruz ki sizler de bizi özlemişsiniz. Vatandaşlarımızla konuşuyoruz. O dönemleri çok özlediklerini söylüyorlar. Gelin artık bu hasrete son verelim. Kavuşalım. Bunun heyecanını şimdiden duymaya başladık. 30 yıl sonra Nazilli’yi CHP Belediyeciliği ile buluşturalım.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP