Tetik, “Her seçim öncesi Nazilli’yi kandırdılar”
108 okunma

Tetik, “Her seçim öncesi Nazilli’yi kandırdılar”

ABONE OL
15 Şubat 2024 10:36
Tetik, “Her seçim öncesi Nazilli’yi kandırdılar”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tetik, “Nazilli’ye şifa olmaya geliyorum”

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmalarını kırsal mahalle ziyaretleriyle sürdürüyor. Ziyaretlerde bir vatandaşın “Hani Nazilli il oluyordu?” sorusuna cevap veren Tetik, “Yıllardan beridir her seçim öncesi Nazilli il olacak söylemini ortaya atıp, sizden oy istediler. Şimdi de “gündemimizde yok” diyorlar. Nazilli sevdanızı kullanarak oy istismarı yaptılar. Artık bu zihniyete bir dur deyin. Ertuğrul Tetik’i başkan seçerek iktidara bir ihtar çekin.” dedi.

“İşimiz, gücümüz Nazilli” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, Beğerli, Uzunçam ve Arpaz Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Tetik’e İlçe Başkanı Aslıhan Ökmen ve yönetimi, meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve partililer eşlik etti. Elindeki dosyayı vatandaşlara göstererek konuşmasına başlayan Tetik, “Elimdeki dosya, büyükşehirin kırsal mahallelere yaptığı hizmetlerin yazılı olduğu bir dosya. Gururlanarak bu dosyayı kaldırıp sizlere gösteriyorum. Beni başkan seçin. Kendi hizmetlerimin de yazılı olduğu dosyayı kaldırıp gururla size göstereyim” dedi.

“NAZİLLİ’YE ŞİFA OLMAYA GELİYORUM”

Nazilli’nin çok büyük bir potansiyele sahip bir ilçe olduğunu fakat kısır kavgalardan dolayı gelişemediğini söyleyen CHP’li Tetik, “Nazilli’nin en büyük şanssızlığı; 30 yıldır CHP’li bir belediye başkanına sahip olmamasıdır. Büyükşehir yasasını çıkaran iktidardır. Büyükşehir yasasına göre eğer hizmet almak istiyorsan, büyükşehir ile uyumlu çalışmak zorundasın. Büyükşehir yasası çıktığından beri Nazilli Belediye başkanlarının hiçbiri Büyükşehir ile uyumlu çalışmadı. Dişliler birbirini tutmadı. Şimdi beni başkan seçerseniz Büyükşehir ile birlikte Nazilli’ye hizmet yağacak. Özlem başkanımızla el ele vererek Nazilli’mizi hak ettiği noktaya getireceğiz. Nazilli’ye şifa olmaya geliyorum” diye konuştu.

VATANDAŞLAR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Beğerli Mahalle ziyaretinde bir vatandaşın “Hani Nazilli il oluyordu?” sorusuna cevap veren CHP’li Tetik, “Yıllardan beridir her seçim öncesi Nazilli il olacak söylemini ortaya atıp, sizden oy istediler. Şimdi de “gündemimizde yok” diyorlar. Nazilli sevdanızı kullanarak oy istismarı yaptılar. Artık bu zihniyete bir dur deyin. Ertuğrul Tetik’i başkan seçerek iktidara bir ihtar çekin. Sizlerdeki hayal kırıklığını görüyorum. Biz iktidar olmadığımız için “Nazilli’yi “il yaparız” diyemem. Fakat şuna söz verebilirim. Nazilli’yi hak ettiği noktaya getireceğim. Eğer beni başkan seçerseniz Nazilli’nin kaderini değiştirirsiniz. Güç sizin elinizde” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP