Aydın Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş Nazilli’de 
327 okunma

Aydın Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş Nazilli’de 

ABONE OL
20 Ocak 2024 14:42
Aydın Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş Nazilli’de 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçimlere adım adım yaklaşırken, AK Parti Aydın Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, seçim çalışmaları kapsamında Nazilli’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Savaş’ı İlçe Başkanı Volkan Beyazıt ve partililer karşıladı. Programda AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediye Başkan Aday Adayları Bekir Kuvvet Erim, Taner Sayın, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlker Akbaş, Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu eşlik etti. Ardından MHP İlçe binasına geçen Savaş;’ 31 Mart Tarihi Bir Fırsattır.’ dedi.

“KALKINMA YERELDEN BAŞLAR”

Merkezli Hükümetle birlikte çalışmaların avantajlarını belirten Savaş;’Tarihiyle, medeniyetiyle, kültürüyle dillere destan olan bu coğrafyanın tüm dünya ileriye giderken geriye gitmesine gönlüm razı olmuyor. Bu nedenle yola çıktım. Hep birlikte omuz omuza çalışacağız, kazanacağız ve birlikte yöneteceğiz inşallah. Hep söylediğim bir şey var. Kalkınma yerelden başlar. Biz merkezi hükümet olarak ne yaparsak yapalım yeterli olmuyor. Bu dönem, merkezi hükümetle birlikte çalışmanın avantajlarını hep birlikte yaşayacağız. Soruyorum size bu trafik sorunu normal mi? Önümüzdeki dönem yapacak çok işimiz var. Kentsel dönüşüm, deprem yönetmeliği gibi yapacak bir çok şey var. Temel belediyecilik hizmetleri elbette yapılacak. Hala Aydın’ın merkezinde kanalizasyon olmayan yerler var. Bunları gördükçe üzülüyorum.” ifadelerini kullandı. 

” BU ŞEHİR BİZE EMANET”

Aydın ve Nazilli için elinden gelecek her şeyi yaptığını belirten AK Parti Aydın Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş;”Cennet vatanımız diyoruz ama bu belediyecilik hizmetleri yakışmıyor. Bu şehir bize emanet. Emanetimize sahip çıkmak adına var gücümüzle çalışmaya hazır mıyız arkadaşlar?

31 Mart tarihi bir fırsat. Bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Kadınlarımız, çocuklarımız ve gelecekte yaşayan torunlarımız için büyük bir sorumluluğumuz var. Sıkılmadık el bırakmayacağız. 15 yıldır yapılması gereken hizmetleri anlatacağız. Allah’ın izniyle Aydın’ımızı AK Belediyecilikle tanıştıracağız ve kazanan Aydın olacak. Başarmak için inanmak gerek. Ben buna inanıyorum. Sokakta, pazarda görüyorum, artık bu iş bilmez beceriksiz yönetim gitsin diyorlar. Bu hazır olan Aydın’ı coşturmak için hep birlikte çalışmak gerekiyor.

Mevcut yönetimi görüyorsunuz. Ben bilirim anlayışıyla yönetiyor. Bir muhtara gittiğinde senin mahallende bize ne kadar oy çıkmış diye bakılıyor ona göre muamele yapılıyor. Bizim yönetimimizde böyle bir şey olmayacak. Bize oy verene de vermeyene de kapımız sonuna kadar açık olacak. Sizleri kimseye muhtaç etmeyeceğim buna söz veriyorum.

Esnafla rekabet eden bir belediye başkanı olmayacağım. Belediye başkanının vatandaşa küsme lüksü yok. Herkese adil hizmet götüreceğiz bundan şüpheniz olmasın. 3 yılda Aydın şantiyeye dönecek, 5 yılın sonunda Aydın’ı kimse tanıyamayacak. Aydın, gelişen büyüyen Türkiye’den daha fazla pay alan bir şehir olacak. Herkesin mutlu, huzurlu ve refah içinde yaşayacağı bir şehir olacak buna söz veriyorum. İktidarın gücünü kullanana gerçek belediyecilikle tanışacak. Buna inanıyorum. 31 Mart akşamı bu başarı hikayesini yazacağız. Hem Aydın’dan hem Nazilli’den bu hikaye yazılacak. Bu güne kadar girdiği her seçimi kazanan bir AK Parti var, sizler bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız, yine sahip çıkacağınıza inanıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP