Efeler’in Miniklerinden Erken Yılbaşı Kutlaması
91 okunma

Efeler’in Miniklerinden Erken Yılbaşı Kutlaması

ABONE OL
30 Aralık 2023 16:22
Efeler’in Miniklerinden Erken Yılbaşı Kutlaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı gündüz bakımevlerinde eğitim gören çocuklar, yılbaşını erken kutladı.

Başkan Atay’ın Ata, Mimar Sinan, Adnan Menderes ve Cumhuriyet Mahallelerinde hizmete açtığı gündüz bakımevlerindeki 3, 4 ve 5 yaşlarındaki minikler, özenle hazırlandıkları eğlenceli bir programla yeni yıl neşesini doyasıya yaşadı.

SINIFLAR ADETA SANAT GALERİSİNE DÖNÜŞTÜ

Gündüz bakımevlerinin renkli sınıfları; çocukların elleriyle yaptıkları yılbaşı süslemeleri ile adeta birer sanat galerisine dönüşürken, minikler de müzik ve dans performanslarıyla sınıflarını coşkuyla doldurdu.

Başkan Atay’ın ebeveynlere armağanı olan modern ve donanımlı gündüz bakımevleri, çocukların sağlıklı bir ortamda eğitim almalarına imkan tanımanın yanı sıra, onların sosyal becerilerini geliştirmelerine de katkı sağlamaya devam ediyor.

“ÇOCUKLARIMIZIN KALPLERİNİ MUTLULUKLA DOLDURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yılbaşı coşkusunu içlerinde hisseden miniklerin ve ailelerin şimdiden yeni yılını kutlayan Başkan Atay, “Gündüz bakımevlerimizdeki çocuklar, bir arada geçirdikleri keyifli zamanlarda birbirleriyle daha da kaynaşıyor, sosyalleşiyor. Bayramlarda ve özel günlerdeki böyle etkinlikler çocuklarımızın hayal dünyasını da genişletip onların gelişimlerine katkı sağlıyor. Efeler’imizin minik kalplerini mutlulukla doldurmaya, onların en iyi okul öncesi eğitimi almaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP