Efeler’in Tiyatro Sanatçılardan Öğrencilere Tatil Hediyesi
129 okunma

Efeler’in Tiyatro Sanatçılardan Öğrencilere Tatil Hediyesi

ABONE OL
20 Kasım 2023 11:24
Efeler’in Tiyatro Sanatçılardan Öğrencilere Tatil Hediyesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın, Efeler’i kültür ve sanatla anılan kent yapma yolunda hayata geçirdiği Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu (EBŞT) ekibi, “Nasreddin Hoca ve Çocuklar” adlı oyunuyla yarıyıl tatilindeki öğrencileri eğlendirdi.

Efeler Belediyesi, yarıyıl tatilinde öğrencilerin kaliteli zaman geçirmesi için kültür-sanat etkinlikleri hazırladı. Bu kapsamda öğrencilerle buluşan EBŞT’li tiyatro sanatçıları, “Nasreddin Hoca ve Çocuklar” adlı müzikli çocuk oyunuyla, minikleri hem eğlendirdi hem de bilgilendirdi.

EBŞT Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına’nın yazıp yönettiği “Nasreddin Hoca ve Çocuklar” adlı oyun, Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu’nda 2 seans halinde sergilendi. Öğrenciler ve aileleri tarafından yoğun ilgiyle izlenen oyun, seyircilere keyifli anlar yaşattı.

Çocukların sanata olan ilgisini artırmak isteyen oyuncular, gösterileri son bulduktan sonra minik seyircileri ile sahnede buluşarak öğrencilerin mutluluklarına mutluluk kattı. Oyunlar sayesinde en az çocukları kadar eğlenen aileler, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a teşekkürlerini iletti.

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP