Geliyor Gelmekte Olan!
583 okunma

Geliyor Gelmekte Olan!

ABONE OL
22 Mart 2024 21:04
Geliyor Gelmekte Olan!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçim çalışmalarına dur durak vermeden devam Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Mustafa Galip Özel vatandaşlara yeni bir hizmet anlayışına 9 gün kaldı Sabredin dedi.

CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel adaylığının açıklanmasının ardından dur durak bilmeden sürdürdüğü ziyaretlerinde Başalan mahalle halkı ile biraraya geldi.

DEĞİŞİME 9 GÜN KALDI SABREDİN

Başalan mahallesinde mitinge dönüşen Halk buluşmasında konuşan Başkan Adayı Galip Özel ‘Bozdoğan’da vatandaş hizmet bekliyor. Başalan mahallemiz dahil 54 mahallemize yeterli hizmet gitmedi. 5 yıldır türlü bahanelerle halkımız cezalandırıldı. Biz adaylığımızı açıkladıktan sonra mahalleler de iş yapmaya çalışıyorlar. Şimdi mi aklına geldi. 5 yıldır niye yapmadın. Mazot 45 lira olmuş kepçe kamyon kiralayarak iş yapmaya çalışıyorlar. Bu halk size 5 yıllık yetki verdi. Görev süreniz doldu. Kaybedeceklerini anladıkları için cirkinlesmeye başladılar’ dedi.

Bozdoğan için hazırladıkları projelerin vatandaş odaklı olduğunu ifade eden Galip Özel ‘ Vatandaş bizden hizmet istiyor. Projelerimiz Bozdoğanda yaşayan herkes icin. Bizim projelerimiz ile Bozdoğan da esnaf kalkınacak çiftçi kalkınacak işçi hakkını alacak. Herkesin derdine derman olacak vatandaş odaklı projelerimiz ile hazırız, geliyoruz. Bozdoğan 1 Nisan sabahı yeni ve mutlu bir güne uyanacak. Bozdoğan’da herkesin yüzünün gülmesi için çalışacağız.

Buradan tüm Bozdoğanlı vatandaşlarımıza söz veriyorum. Her mahalleye eşit hizmet olacak. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile uyum içinde Bozdoğan da yeni bir hizmet anlayışıyla Bozdoğan çiçek gibi olacak. Sabredin 9 gün kaldı’ dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP