Hamdi’nin İşleri Orta Oyunu Tiyatroseverler’le Buluştu
62 okunma

Hamdi’nin İşleri Orta Oyunu Tiyatroseverler’le Buluştu

ABONE OL
27 Ocak 2024 09:10
Hamdi’nin İşleri Orta Oyunu Tiyatroseverler’le Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın öncülük ettiği Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu (EBŞT), “Hamdi’nin İşleri” adlı orta oyununu Efelerli tiyatroseverlerle yeniden buluşturdu.

Daha önceki oyunu kaçıranlar ile yeniden izlemek isteyen vatandaşlar için Hamdi’nin İşleri orta oyunuyla yeniden izleyici karşısına çıkan Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu’nda tiyatroseverlerle buluştu. Kadın Hakları Koruma Derneği Aydın Şubesi’nin iş birliği ile Ovaeymir, Osman Yozgatlı, Kurtuluş, Cumhuriyet, Güzelhisar, Mimar Sinan ve Kardeşköy mahallelerinden kadın vatandaşların da katılım gösterdiği oyun, izleyenlerden tam not aldı. Genel Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına’nın koordinatörlüğünde, Ali Aslan’ın metin düzenlemesini yaptığı, Tuncer Candan’ın yönettiği, Mehmet Keskin’in yönetmen yardımcılığını üstlendiği, EBŞT eğitmenleri ve öğrencilerinin birlikte rol aldığı orta oyunu salonu dolduran vatandaşlara kahkaha dolu bir gece yaşattı.

Tek perdelik orta oyunu sonunda Efeler Belediyesi Meclis Üyesi Ersun Sinanoğlu oyunda tüm emeği geçenler ve oyuncular adına EBŞT eğitmenlerinden, oyunun yönetmeni ve oyuncularından Tuncer Candan’a çiçek takdim etti.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP