Köşk’teki Afişlere Çirkin Saldırı
113 okunma

Köşk’teki Afişlere Çirkin Saldırı

ABONE OL
20 Şubat 2024 13:22
Köşk’teki Afişlere Çirkin Saldırı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın’ın Köşk ilçesinde önemli kavşak noktalarında bulunan bilboardlara asılan ‘Aydın’da su neden pahalı?’ afişine kimliği belirsiz kişiler tarafından çirkin saldırı yapıldı. Özellikle su fiyatının yazdığı alanlar kesilerek vatandaşların bilgi sahibi olması engellendi.

31 Mart Yerel seçimlerine 39 gün kaldı. Belediye Başkanı adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de en pahalı suyu tüketen vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından Köşk ilçesinde billboardlara asılan afişler, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kesildi.

Erzurum, Balıkesir ve Aydın’daki su fiyatlarının kıyaslandığı afişe yapılan saldırı, vatandaşlardan gerçeklerin gizlenmeye çalışıldığını akıllara getirdi.
Su fiyatlarının yazıldığı alanların kesilmesi birilerinin Aydın’daki vatandaşların pahalı su tüketmesini öğrenmesinden rahatsız olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

AFİŞLER BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, su fiyatlarına dikkat çekmek için kent genelindeki bilboardlara astıkları afişlere yönelik belediye çalışanlarının operasyon düzenlediğini geçtiğimiz gün açıklamıştı. Ökten açıklamasında, “AK Parti olarak Türkiye’nin en yüksek su faturasının Aydın’da ödendiğine dikkat çekmek için bilboard çalışması yaptık. Bu çalışma birilerini rahatsız etti. Maalesef Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ, rahatsız olduğu için bilboardlarımızı gece yarısı operasyonuyla kaldırdı” ifadelerine yer vermişti. Köşk’teki afişlere kimin saldırdığı ise araştırılıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP