Söke’ye müjde
164 okunma

Söke’ye müjde

ABONE OL
13 Şubat 2024 15:34
Söke’ye müjde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve Cumhur İttifakı’nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Ticaret Odasını ziyaret etti. Ziyarette Mustafa Savaş, ilçeye Fen Lisesi müjdesi verdi.
AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve Cumhur İttifakının Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, seçim çalışmaları kapsamında Söke Ticaret Odasını ziyaret etti.

Görüşmede Söke Ticaret Odası Başkanı Metin Sakalar, Söke Ticaret Borsası Başkanı Nejat Sağel, Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, Esnaf oda başkanları yer aldı.
Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan AK Partili Mustafa Savaş, “Sökemizin en büyük problemleri olan otopark, alt yapı, yol, trafik sorunlarını çözebilmek adına güzel bir istişare yaptık. İlk 3 ayda trafiğimizi rahatlatacak güzel projelerimiz var. Köprülü kavşaklar ve battı çıktılar yapacağız. İlçeye Fen Lisesi yapacağız.” dedi.
SARIÇAY BARAJI
Söke’nin içme suyu sorunu olduğunun altını çizen Savaş, “Hükümetimiz tarafından yapılan projenin yüzde 40’ı tamamlandı. Mezbaha ve hal konusunu da konuştuk. Bunlarla ilgili gerekli adımları en kısa sürede atacağız. Sökemizi büyütmek ve geliştirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İHA

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP