Tetik;” Rakiplerimiz Artık Kaybettiklerini Anladı!”
512 okunma

Tetik;” Rakiplerimiz Artık Kaybettiklerini Anladı!”

ABONE OL
21 Mart 2024 13:27
Tetik;” Rakiplerimiz Artık Kaybettiklerini Anladı!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, kamuoyunda yapılan son anketlerde yüzde 4 puan önde olduklarını söyledi. Seçime 10 gün kala farkı daha da açacaklarını söyleyen Tetik, “Karşı adaylar artık kaybettiklerini kendi anketlerinde de görüp anladılar. Şuan panik halindeler. Psikolojik üstünlük bize geçti. Nazilli 1 Nisan itibariyle yepyeni bir sabaha uyanacak” dedi.

‘Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan’ CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sağlık Caddesi’nde esnafları gezerken açıklamalarda bulunan Tetik, “Karşı adayların yaptırdığı anketlerde şuan itibariyle 4 puan öndeyiz. Son 10 günde bu farkı daha da açacağız. Ancak manipüle edici sipariş anketlerle de algı yönetmeye çalışıyorlar. Ben vatandaşlarımıza verdikleri destek ve bize inandıkları için teşekkür ediyorum. Onların istediği, dediği olacak. Nazilli, insanların huzurla, mutlu bir şekilde yaşadığı marka şehir olacak. Kimse kendini yoksul ve yalnız hissetmeyecek. Nazilli, sosyal belediyecilikle ile buluşacak. Buna söz veriyorum” dedi.

“BİZİM ANKETİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN TEBESSÜMÜ”

Paylaşılan sipariş anketlerle ilgili açıklamalarına devam eden Tetik, “Bizim için önemli olan anket, saha çalışmalarındaki vatandaşların yüzündeki tebessüm ve mutluluktur. 4 puan öndeyiz dedim. Bunu aslında ben demiyorum. Diğer parti adaylarının kendisi diyor. Kendilerinin yaptırdığı ve kamuoyuna açıklamadığı anketlerde 4 puan önde çıkıyoruz. Karşı adaylarda kaybetme korkusu başladı. Çok sinirli ve gerginler. Psikolojik üstünlük bize geçti. Bundan dolayı panik havasına girdiler. Normal karşılıyorum. Şimdi de sipariş anketlerle algı yönetmeye çalışıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, vatandaşlarımız sandıkta en güzel cevabı kendilerine verecektir.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP