Tetik, “Yemem, yedirtmem, çalmam, çaldırtmam”
220 okunma

Tetik, “Yemem, yedirtmem, çalmam, çaldırtmam”

ABONE OL
27 Şubat 2024 15:57
Tetik, “Yemem, yedirtmem, çalmam, çaldırtmam”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmaları sırasında açıklamalarda bulundu. Tetik, “Nazilli rant sisteminin kurbanı olmuş. Vatandaşa hizmet olarak aktarılması gereken paralar, bazılarının cebine gitmiş. Bu rant sistemindekiler beni istemiyor. Ertuğrul Tetik’ten korkuyorlar. Çünkü biliyorlar ki Ertuğrul Tetik yemez, yedirmez. Çalmaz, çaldırmaz” dedi.

CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmaları kapsamında Nazilli Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan işletmeleri ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların yoğun desteği ile karşılaşan Tetik, sorunları tek tek not aldırdı. 31 Mart’taki yerel seçimler için destek isteyen Tetik, “31 Mart’taki seçimi zaferle taçlandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımız çok büyük destek veriyor. Nereye gitsek, değişim istediği ile karşılaşıyoruz. Bize düşen çalışmak. Nazilli değişecek. CHP belediyeciliği ile buluşacak” dedi.

“ERTUĞRUL TETİK”TEN KORKUYORLAR”
Seçim çalışmalarında esnaf ve vatandaşların ilçe belediyeden destek alamadığı için isyan ettiğini belirten Tetik, “Nazilli rant sisteminin kurbanı olmuş. Vatandaşa hizmet olarak aktarılması gereken paralar, bazılarının cebine gitmiş. Bu rant sistemindekiler beni istemiyor. Ertuğrul Tetik’ten korkuyorlar. Çünkü biliyorlar ki, Ertuğrul Tetik yemez, yedirmez. Çalmaz, çaldırmaz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP