Tetik;”Nazilli’de Kimse Kendini Yanlız ve Yoksul Hissetmeyecek”
85 okunma

Tetik;”Nazilli’de Kimse Kendini Yanlız ve Yoksul Hissetmeyecek”

ABONE OL
14 Mart 2024 13:18
Tetik;”Nazilli’de Kimse Kendini Yanlız ve Yoksul Hissetmeyecek”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Nazilli Belediye Başkan Adayı  Ertuğrul Tetik, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar sırasında açıklamada bulunan Tetik, “Nazilli’de kimin derdi varsa derman olacağız. Kimse kendini yoksul hissetmeyecek. Yepyeni bir Nazilli hayal edin. 1 Nisan itibariyle bu hayal gerçek olacak” dedi.

‘İşimiz, gücümüz Nazilli’ sloganıyla gecesini gündüzüne katan ve çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, önemli açıklamalarda bulundu. Şehir merkezinde esnafları ziyaret eden Tetik, 1 Nisan itibariyle Nazilli’de herkesin huzurlu yaşaması için çalışmaya başlayacaklarını belirtti. Önceliklerinin kadınlar, çocuklar ve yaşlılar olduğunu söyleyen Tetik, “Yepyeni bir Nazilli hayal edin. 1 Nisan itibariyle huzurlu bir Nazilli için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım” dedi. Tetik’e ziyaretlerde İlçe Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri eşlik etti.

“KENDİ ÇOCUĞUMDAN AYRI TUTMAYACAĞIM”

Önceliklerinin çocukların, kadınların ve yaşlıların mutlu yaşadığı bir Nazilli yaratmak olduğunu ifadede eden Tetik, “Kıymetli, hemşerilerim. Sizden bir hayal kurmanızı istiyorum. Bu hayalin içinde çocukların, kadınların ve yaşlıların huzurlu ve mutlu yaşadığı bir şehir düşünün. Kendi çocuğunu vatandaşların çocuğundan ayırt etmediği, kadından, gençlerden ve yaşlılardan yana olan bir belediye başkanı hayal edin. Bu belediye başkanı 1 Nisan itibariyle ben olacağım. Bu hayal ettiğiniz şehir de Nazilli olacak. Bunun sözünü size veriyorum” diye konuştu.

“TOPLUMDA BERABER YAŞAYACAĞIZ”

Kadınların tek başına gidip vakit geçirebileceği mekanlar yaratacaklarını söyleyen Tetik, “Kadın mutluysa, evde mutluluk vardır. Herkes mutludur. Kadınlarımızın bir araya gelebileceği, vakit geçirebileceği, sosyalleşebileceği mekanlar yapacağız. Bu mekanlarda içecekleri de belediye olarak ücretsiz vereceğiz. Çocuklarımız için oyun alanları ve kreşler kuracağız. Ailelerimiz bu kreşlere uygun fiyata çocuğunu getirebilecek. Gençlerimiz için spor merkezleri kuracağız. Halk konserleri düzenleyeceğiz. Belediye olarak kurslar açacağız. Bu kurslarda müzikten resime birçok alanda eğitimler vereceğiz. Gençlerimiz yeteneklerini buralarda geliştirecek. Hem de zamanını kültür ve sanata ayırmış olacak.”

“KİMSE KENDİNİ YALNIZ VE YOKSUL HİSSETMEYECEK ”

Emekliler için huzurlu bir yaşam sözü veren Tetik, “Yaşlılarımız için emekli evleri kuracağız. Yine bu evlerde belediyemiz içecekleri bedava verecek. Benim emekli vatandaşım zaten dertli. 3 çay içip eve gitmeyecek. Buraya gelip, sosyalleşecek. Kahve ile ev arasındaki bağlantıyı bitiriyoruz. Bu emekli evlerimizde yaşlılarımız sohbetler edip, güzel vakitler geçirebilecek. Bunun dışında yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımız tespit edilecek. Belediyemiz bünyesinde kuracağımız ekipler bu yaşlı vatandaşlarımızı ayda bir ziyaret edecek. Muhabbet edecek, dertlerini dinleyecek. Kısacası Nazilli’de kimse kendini yalnız ve yoksul hissetmeyecek. Herkesin huzurlu yaşamasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP