Bozdoğan’da Bayrak Krizi Patlak Verdi
125 okunma

Bozdoğan’da Bayrak Krizi Patlak Verdi

ABONE OL
14 Mart 2024 17:05
Bozdoğan’da Bayrak Krizi Patlak Verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın Bozdoğan ilçesinde 31 Mart yerel seçimleri için cadde ve sokaklara asılan bayraklar kaldırılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Bozdoğan’da bir okulun girişine asılan Ak Parti adaylarının afişlerin kaldırılmasının ardından ilçedeki tüm bayrak ve afişlerin kaldırılacağı belirtildi.

Vatandaşların gönül verdiği adayların posterlerini evlerine ve balkonlarına asarak destek verdiği Bozdoğan’da, Ak Parti ilçe başkanlığının yaptığı şikayet üzerine tüm bayrak ve afişlerin kaldırılması yetkililere tebliğ edildi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP İlçe Başkanı Hasan Karayer ‘Alın size bir emek hırsızlığı daha!!

Seçim atmosferi yıllardan beri Bozdoğanda ahenk içerisinde geçer!Atama gelen Akp ilçe başkanı bayraklardan rahatsız olmuş ve Bozdoğandaki Tüm siyasi Bayrak afiş ve pankartları kaldırtırıyor! Evet Bayrak yüzünden kimse oyunu değiştirmez ama bir ahenk var bir şölen havası var gençlerin emeği var! Belediye başkanı işçinin ekmeği ile oynar Akp ilçe başkanı gençlerin emeği ile! Yazıklar olsun 31 Mart bile uzun zaman ama 31 Mart akşamı bayrakları değil sizi indireceğiz’ ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP