Galip Özel’den Altıntaş’a Çıkarma!
79 okunma

Galip Özel’den Altıntaş’a Çıkarma!

ABONE OL
24 Mart 2024 21:45
Galip Özel’den Altıntaş’a Çıkarma!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2500 KİŞİ PÜR DİKKAT DİNLEDİ

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği halk buluşmalarında samimi ve kucaklayıcı bir dil kullanan Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Mustafa Galip Özel halkın gönlünü fethetti.

Vatandaşların desteğini arkasına alarak adım adım Bozdoğan Belediye Başkanlığına yürüyen ÖZEL Altıntaş Mahallesi’nde düzenlediği mitingde ‘Altıntaş bizimle hizmete kavuşacak’ dedi.

CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel Altıntaş mahallesine çıkarma yaptı.

Altıntaş meydanını dolduran yaklaşık 2500 kişiye hitap eden Özel “5 yıldır oy verdiğiniz kişiler sizleri unuttu. 54 mahallemiz gibi Altıntaş mahalle halkına dokunan bir hizmet yapmadılar. Sizin için çok önemli olan soğuk hava deposunu yıkarken vicdanları bile sızlamadı.

“O TESİS ALTINTAŞ HALKININ EMEĞİDİR, SAHİPLENEMEZSİN”

Burada bir kooperatifimiz ve tesisimiz var. Sanki kendisi yapmış gibi anlatıyor. O tesiste Kaymakam beyin, Ticaret Bakanlığı’nın ve Altıntaş halkının katkıları destekleri var. Ama birgün bile sizin adınızı anmadı teşekkür etmedi. Ben buradan tüm kooperatif üyelerine katkı şuan mahalle halkına ve emeği geçen yetkililere teşekkür ediyorum. O tesis Altıntaş halkınındır ve hakkıdır.

Bozdoğan’aa siyaset değil hizmet etmek için yola çıktığını ifade eden Galip Özel “Biz bu yola siyaset için değil hizmet için çıktık. Bu meclis listesi halkın listesi. Projelerimiz her bir vatandaşın sorununa derman olacak projeler. Allah nasip ederse Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Altıntaş’ın sulama göletini biz yapacağız. Turizm ile Arapapıştı nasıl meşhur olduysa Oksijen cenneti Altıntaş mahallesine o turistleri çekeceğiz. Vatandaşa hizmet nasıl olur biz biliriz. Güzel bir Bozdoğan için ekibim ile birlikte geliyoruz. Güzel günler mutlu yarınlar bizim. Sabredin çok az kaldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP