Kırsal Mahallerin Yollarına Efeler Eli Değiyor
188 okunma

Kırsal Mahallerin Yollarına Efeler Eli Değiyor

ABONE OL
4 Ocak 2024 15:29
Kırsal Mahallerin Yollarına Efeler Eli Değiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, kentin dokusuna daha estetik bir görünüm kazandırmak ve ilçedeki yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmalarına devam ediyor.

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bozulan yolların iyileştirilmesi için yoğun mesai harcıyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı yollar modern ve dayanıklı malzemeler kullanılarak parke taşı döşeme ve asfaltlama çalışmalarıyla restore edilirken, aynı zamanda kırsal mahalllerdeki bozulan toprak yolların da düzeltme işleri yapılıyor.

Bu kapsamda Fen İşleri ekipleri son olarak Baltaköy Mahallesi’nde çalışma gerçekleştirdi. Vatandaşların tarım arazilerine ulaşmak için sıklıkla kullandığı yol Efeler Belediyesi’nin çalışmalarıyla iyileştirildi. Ekipler, dolgu malzemeleri kullanarak yolu düzeltip, mahalleliye daha sağlıklı ulaşım imkânı sağladı.

Mahalle ziyaretlerinde sık sık tekrar ettiği “Vatandaşlarımızın tarla yollarını dahi yapacağım” sözünü tutan Başkan Atay, yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle Efeler halkının hayatına dokunmaya devam ediyor.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP