X
Kürşat Başkan Müjdeyi Verdi
589 okunma

Kürşat Başkan Müjdeyi Verdi

ABONE OL
29 Ocak 2024 11:08
Kürşat Başkan Müjdeyi Verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AYDOĞDU’DA O SOKAK YENİLENİYOR

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Aydoğdu Mahallesi’nde başladı.

Elektrik altyapı çalışmaları sonucu deforme olarak kullanılamaz hale gelen 348 Sokak’ta parke taşı döşeme faaliyetlerinin başladığını müjdeleyen Başkan Özcan, yaklaşık 5 bin metrekare alanın baştan sona yenileceğini duyurdu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Belediye kaynaklarının en doğdu ve verimli şekilde kullanılması için ihtiyaç ivediliği gözetilerek yolların bir bir yenilendiğini ifade eden Başkan Özcan; “Burası AYDEM’in elektrik altyapı çalışmaları sonrasında tahrip edilen yollarımızdan biri. Burada ciddi bir zarar söz konusu. Arkadaşlarımız büyük bir alanda tamir çalışmalarını gerçekleştirdi. Ama burası tamiri mümkün olmayan bir alandı. 348 Sokak’ta 500 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki bir alanda yol yenileme çalışmalarına başlıyoruz. Yol çalışmasını yaparken alt yapıda oluşan dolulukları da gideriyoruz. Hem yağmurlama şebekesi hem kanalizasyona da bakıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Saha incelemeleri esnasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özcan, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek notlar aldı.

MUHTAR ÖNCÜ’DEN TEŞEKKÜR

Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi’ne teşekkür eden Aydoğdu Mahalle Muhtarı Ümit Öncü; “Başkanımızdan ve ekibinden Allah razı olsun. Bu sokağımızda ciddi deformeler meydana gelmişti ve vatandaşlarımız şikayetçiydi. Biz de talebimizi ilettik. Çalışmaların devamını diliyoruz” sözlerini kaydetti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP